Wpis z mikrobloga

Hejka słoneczka ()
Zima powoli się zbliża, co nie sprzyja korzystnie na wszelakie długie nocne przejażdżki. DLATEGO OGŁASZAM JAKO OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU OSTATNI W TYM ROKU #najtdrajwbajmajka ()
Trasa co prawda nie na kolanach, ale na czterech kołach do błogosławionej Częstochowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą ostatni raz w 2019r. dłużej pozwiedzać Śląsk w towarzystwie fajnej ekipy. NIE WAŻNE czy masz samochód szybki czy wolny, stary czy nowy. Moja inicjatywa powstała, aby zebrać wszystkich pasjonatów samochodów/nocnych przejażdżek do wspólnego celebrowania naszych pasji i spędzenia miłego i ciekawego czasu z osobami podobnymi do Nas.
To po przydługim wstępie pora na konkrety ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1. Kiedy: sobota, 28 wrzesień
2. Zbiórka: parking NOSPR Katowice (ten bliżej muzeum śląskiego) plac Wojciecha Kilara 1
3. Start: godzina 22:00
4. Przebieg trasy: NOSPR Katowice - Stadion Zimowy Sosnowiec - Muzeum Zagłębia Będzin - Zamek Siewierski Siewiedź - Dworzec kolejowy Myszków - Punkt widokowy Złoty Potok - widok na zamek Olsztyn - Pomnik Pudziana... oh przepraszam Jana Pawła II w Częstochowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - i standardowo Maczek :D
Link do trasy: https://maps.app.goo.gl/gDJjoGEKuNu3v72G7
Link do apki Zello: https://zello.com/nightdrive2019 hasło: Wykop

Wpadajcie skarby, zanim dobije Nas zimowo-jesienna deprecha ()


#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice
Pobierz
źródło: comment_9w9HBIJ67t5jct914isv5OXpCdfPMo2c.jpg
  • 71
Wołam osoby z roboczej listy #krakowskienightdrive (część pewnie już była zawołana z listy śląskiej, co ja poradzę, że się powielamy xD ). Jest event na Śląsku.
Jeśli ktoś tu jest przez pomyłkę, albo ktoś chciałby się dopisać do wołania, proszę o info.

@Jormungand @HPCC1A9F @mull @gorush @ScrepT @stwardnienie_rozsiane @system_shock @bzikmik @noriad @cofko @Zydomasoneria @honda2137 @Krx_S @310kalorii @KrukusPL @m4kb0l @Da_R_ecky @Ridicz @will_I_aint @DerMirker @TheRans @piatydzienmiesiaca @PanJakubek @rod3nt @B0SAK @fragserv_zbanowany @Wilczarz @instruktor666 @Dunger @