Wpis z mikrobloga

@raceman @Kic3k @AQuoPrimum @Shaggy_dg wiadomo, podzial prawica lewica tylko jak na obrazku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Powiedzcie mi drogie mordeczki jedno - kto zaglosowal na PiS. Wyborca prawicowy, konserwatywny BUK CHONOR WLOSZCZYZNA, czy to slynne lewactwo ktorym tak cala prawicowa sfera publiczna gardzi? Bo #!$%@? nie mozna miec ciasteczka i zjesc ciasteczka. PiS wybrali konserwatysci ktorzy sie identyfikuja z prawica. Jak "lewactwo bolala dupa" po wyborach to konserwy
Pobierz greven - @raceman @Kic3k @AQuoPrimum @Shaggy_dg wiadomo, podzial prawica lewica tylko...
źródło: comment_udAFzxs39WGH9U4uazX9Kj6dtBYXgiF7.jpg
@Tofinen: To tak jak z komunistami którzy krzyczą że w ZSRR to nie był prawdziwy komunizm. Ludzie silnie zaangażowani ideologicznie nie dopuszczają do myśli że świat nie jest czarno biały i prosty jak w głowie Korwina tylko szary i skomplikowany a rozwiązania polityczne z różnych środowisk mogą się mieszać i przenikać xd
@greven ale co Ty człowieku do mnie rozmawiasz? Przecież PiS to centrysci a zagłosowali na nich katofaszyści, socjalisci, i lemingi bez poglądów które skusiła obietnica pieniędzy z nieba.
W Polsce jedyną prawicą są wolnosciowcy a jedyną lewicą razem i wiosna. Wszystko inne to partie mniej lub bardziej centralne. Nie wiem z czym tu jest problem do ogarnięcia...