Wpis z mikrobloga

Dostarczanie zamówienia do stolika w Mcdonlads to rzecz, ktora odróżnia ludzi od podludzi. Ci ludzie tam jebią jak woły a tu jeszcze królowi czy królewnie trzeba podac frytki i cole bo k---a nie poczeka i nie postoi. Uwłaczające.
#bekazpodludzi #mcdonalds #takaprawda
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Jak jest w miarę duże zamówienie dla rodzinki to jakoś nie robi problemu, ale jak raz ziomek zamówił McFlurra czy kawę do stolika to c--j mnie strzelał.
  • Odpowiedz
@kluha666: nawet bym się zgodził, ale McDonalds twierdzi, że jest restauracją, a w restauracji jest obsługa kelnerska. Sam tego nie robię bo chcę ludziom ułatwić pracę, ale nie widzę nic złego jeśli ktoś zamawia do stolika.
  • Odpowiedz
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty:

Szkoda tylko, że nie donoszą tych numerków i często jest tak, że jest jeden numerek na maszynę i w------e. Dopiero reszta znajduje się przy płatności u pracownika, ale tam nawet nie zapyta się czy chcesz odebrać osobiście czy mają dostarczyć
  • Odpowiedz
@kluha666: Jak już zdarzy mi się pójść do Maka, to zawsze sam odbieram jedzenie i to tylko po to, żeby móc od razu w---------ć z tego hałaśliwego grajdołka na zewnątrz albo w ogóle do auta. Wolę jeść w ciszy niż przy takim harmidrze.
  • Odpowiedz
@kluha666: kurcze ostatnio w pośpiechu poszedłem sobie do tego "maka" bo tam jakieś kupony i taniej jedzonko mozna kupic. To zamawiam mcwrapa frytki wode do frytek dodaje keczup, wszystko na wynos. Po chwili odbieram zamowienie na ladzie otwieram a tam frytki rozsypane wszedzie gdzie sie da i keczupu nie ma. Aż przykro mi się zrobiło.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kluha666: W-----ć cię? Jak nie ma numerka przy automacie, to specjalnie idę do kasy po niego. Co to w ogóle za myślenie? Wprowadzili usługę i mam z niej nie korzystać? XD
BigMac kosztował 10 zł jeszcze niedawno, teraz kosztuje 13... I ja mam się kogoś żałować, jako konsument który dostaje taką samą kanapkę za wyższa cenę?
  • Odpowiedz