Wpis z mikrobloga

Z tym wzrostem to przesadzasz bo jedni wolą wysokie kobiety a drudzy niskie. Twarz jest ważna wiadomo, ale Ola nie ma brzydkiej, ma jak to ująłeś specyficzną i to w sumie racja. Według mnie figurę i tyłek ma bardzo dobry. Jednak z tą większością, że mają dobrą figurę to się nie zgadzam bo w tamtej edycji nie było żadnej kobiety mającą dobrą figurę.
@Thomas2324: Nie przesadzam ze wzrostem ,moze mnie zle zrozumiałes.Miałem na mysli ze twarzy tak jak wzrostu nie da się zmienić,a nie czy ola ,czy jakalowiek inna kobieta ma dobry wzrost.Kto co woli,do jej wzrostu nie ma mzastrzeżen ,a ja sam mam 186 wzrostu ,wiec mi obojetne czy dziewczyna wysoka ,czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thomas2324: Ta większość(o figurze) to była odnosnie licealistek jakie widziałem na salonie maturzystów i tam naprawde ponad 70 procent miało swietną figurę i było bdb ubrane ,więc bardziej na twarz się zwracało uwagę ,o tym pisałem
ok wiem o co Ci chodziło ale mimo wszystko nie wierzę w te 70%, że ma świetną figurę z licealistek. A tak jak już napisałem w poprzedniej edycji jak dla mnie nie było żadnej w miarę ładnej/zgrabnej dziewczyny, ale co komu się podoba
@Thomas2324: "Jednak z tą większością, że mają dobrą figurę to się nie zgadzam " ----> no w tym komentarzu widać ,że jednak nie wiedziałeś bo ja o tym ,a tym o czym innym ( ͡° ͜ʖ ͡°).Widocznie dawno temu skonczyłeś liceum ,bo teraz duzo dziewczyn o siebie dba ,sporo cwiczy itd.Przynajmniej w wielkich miastach ,jest od zarojenia od takich Julek ,więc nie są one jakieś wyjątkowe
@Luchakz: jest ładna, ale charakter ma paskudny. Jest na wylocie i zamiast siedzieć ze wszystkimi to obgaduje z 3 amebami. Jak siedzi z Kamilem i resztą to jest ok, ale młoda jest podatna na wpływy i jak siedzi ze Spermiarzem i 2 amebami to się zachowuje jak oni.
Do tego parę dni temu jej przeszkadzało jak Spermiarz ją tulił. #!$%@? się zdystansował, zaczął macać inne to dostała wścieklizny macicy i teraz
Ja o charakterze nie mówiłem, ale fakt nie jest dobry. Podatna na wpływy jest bardzo ale w sumie jest najmłodsza i próbuje się jakoś wkomponować/przypodobać. Jednak mowa tutaj była o urodzie. Według mnie w tej edycji na pewno są 3 ładniejsze kobiety niż najładniejsza w poprzedniej edycji
@Luchakz: Madzia i jej wielki, przerośnięty tyłek, do tego twarz jak babochłop jak dla mnie absolutnie nie i do tego pół dnia spędzała na robieniu makijażu. Justyna całkowicie płaska z przodu jak i tyłka nie miała. Marlena ? w miarę może być ale jakoś nie podobały mi się jej zrobione piersi, więc nie było nikogo, ale każdy ma swój gust
@Luchakz: Ja pozostanę przy swoim i nie uwierzę, że 70% ma taką figurę, bardziej skłaniałbym się ku jakiś 15%, ale mniejsza o to. Wiadomo, że dziewczyny bardziej o siebie dbają, jednak dziewczyna szczupła ale płaska z tyłu jak i z przodu to nie równa się, że ma dobrą figurę. Obiektywnie jeżeli uważasz, że Magda z tamtej edycji ma dobrą figurę i twarz, (twarz którą uważasz za ważną) to ja widzę ogromną
Nigdzie nie pisałem ,że Madzia ma dobrą twarz(chociaż nie uważam też ze brzydka jest) ,znowu przeinaczasz fakty kolego .Czytanie ze zrozumieniem nie jest najwidoczniej twoją mocną stroną.Odnosiłem się do tego ,że pisałeś ,że (jak dobrze pamietam) ,żadna z uczestniczek poprzedniej edycji nie miała dobrej figury.Widać ,że masz przerosniete oczekiwania jak typowy #spermiarz ,a sam pewnie nie masz jakiejs dobrej figury.Dobra figura to nie tylko biust ,tylek ,ale tez ramiona brzuch i całokształt.Żeby