Wpis z mikrobloga

Jak sobie tak pomysle o tych wszystkich gównianych radach normictwa (wyjście do ludzi, bieganie, zmiana fryzury, silownia, lepszy ubiór) to mam przed oczami Przemasa. On to wszystko zrobił i teraz skonczyl z komornikiem i jest kompletnie bez kasy
✓ Poszedl na silownie - gówno to dalo, #!$%@? gospodarka hormonalna i zero efektów
✓ Zmienił fryzure - nadal wyglada fatalnie
✓ Zmiana ubioru - wyglada co najwyzej jak gówno w ladnym opakowaniu (mi sie jego ubiór nie podoba osobiście)
✓ Wyszedl pobiegać - tu nawet nie bede komentowal, najglupszy #!$%@? pomysl jaki istnieje
✓ Wyszedl do ludzi - no pewnie że wyszedl, jest zwyklym posmiewiskiem i zrobil z siebie idiote na insta, kolegów ma tylko takich co sie z niego śmieją

No i podsumowując te gówno porady. Przemas stracil tylko pieniądze i godność, w #!$%@? mi go szkoda że zaufal nie tym komu trzeba. Nawet nie o to chodzi żeby sie z niego śmiac, bo jest mi go szkoda że jest posmiewiskiem

A Normictwo zapraszam do dyskusji
#przegryw #stulejacontent #przemcel #rozwojosobistyznormikami
J.....m - Jak sobie tak pomysle o tych wszystkich gównianych radach normictwa (wyjści...

źródło: comment_DfayTnzH0jirMkg7ykNVtHYcdLbCU7Ms.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemSpermiarzem: widzialam kilka razy foto tego goscia na mirko ale jakoś ske nie i tetesoealas historia.

Moge prosic o jakis skrot o co tu chodzi? Czy on postanowil publicznie wychodzic z przegrywu? XD
Ma jakis kanal na youtube bo ig?
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: 1. prawdopodobnie wystarczy nie być debilem i ogarniać finanse domowe żeby nie mieć komornika na karku
2. kalistenika jest za free i tak 90% to dieta
zawsze można owalić sie na pół łyso albo golic tylko boki
w takich sklepach jak H&M, a nawet cropp naprawdę da się dobrze ubrać za małe pieniądze
bieganie gites, a do ludzi przy okazji można wyjsc i to za free albo w cenie
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: Niektórzy na tym IG faktycznie próbowali mu pomóc głównie w kwestii treningów, zazwyczaj to byli trenerzy lub inni nabici panowie. Reszta prześmiewczo pisała teksty w stylu "fajny profil" itd. Gość powinien zacząć od jakiegoś psychologa a przynajmniej nie afiszować się czymś czym nie ma właściwie sensu, 40kg w wyciskaniu to nie jest szał. Ja też nie robię nie wiadomo ile bo tutaj 80-90kg, ale powolny (i to bardzo...) progres
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: wyjście z przegrywu to proces skomplikowany. Im bardziej spier***nie wynika z natury tym bardziej trzeba wyrobić w sobie nawyki niezgodne z własną naturą a to do końca życia będzie uciążliwe. Facet jak widzę popełnił największy błąd brnąc bez opamiętania w robienie fejmu wokół własnej osoby. Powinien ucichnąć i sukcesywnie wdrażać zmiany bez światła reflektorów.
  • Odpowiedz