Wpis z mikrobloga

Jak sobie tak pomysle o tych wszystkich gównianych radach normictwa (wyjście do ludzi, bieganie, zmiana fryzury, silownia, lepszy ubiór) to mam przed oczami Przemasa. On to wszystko zrobił i teraz skonczyl z komornikiem i jest kompletnie bez kasy
✓ Poszedl na silownie - gówno to dalo, #!$%@? gospodarka hormonalna i zero efektów
✓ Zmienił fryzure - nadal wyglada fatalnie
✓ Zmiana ubioru - wyglada co najwyzej jak gówno w ladnym opakowaniu (mi sie jego ubiór nie podoba osobiście)
✓ Wyszedl pobiegać - tu nawet nie bede komentowal, najglupszy #!$%@? pomysl jaki istnieje
✓ Wyszedl do ludzi - no pewnie że wyszedl, jest zwyklym posmiewiskiem i zrobil z siebie idiote na insta, kolegów ma tylko takich co sie z niego śmieją

No i podsumowując te gówno porady. Przemas stracil tylko pieniądze i godność, w #!$%@? mi go szkoda że zaufal nie tym komu trzeba. Nawet nie o to chodzi żeby sie z niego śmiac, bo jest mi go szkoda że jest posmiewiskiem

A Normictwo zapraszam do dyskusji
#przegryw #stulejacontent #przemcel #rozwojosobistyznormikami
J.....m - Jak sobie tak pomysle o tych wszystkich gównianych radach normictwa (wyjści...

źródło: comment_DfayTnzH0jirMkg7ykNVtHYcdLbCU7Ms.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem:

✓ Poszedl na silownie - gówno to dalo, #!$%@? gospodarka hormonalna i zero efektów

Takimi ciężarami co cwiczy dziewczyny robią, a często i większymi. Nie może być efektów w takim przypadku

✓ Zmienił fryzure - nadal wyglada fatalnie

Na #!$%@?ą. W pierwszej kolejności powinien zająć się uzębieniem i brwiami, potem włosami. Wybrać się do fryzjera, który potrafi dobrać fryzurę pasująca do kształtu czaszki, a nie taką, która jest akurat modna.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Efektów nie ma bo jest chory i ma niedobory testosteronu, niektorzy na początku zaczynają z takimi cięzarami. Z drugim punktem się zgodzę z trzecim też. Co do biegania to jest mu na ten moment niepotrzebne, zamiast sie skupic na zarabianiu kasy na aparat czy na endokrynologa, to on się bierze za bezsensowne ćwiczenia. Zrobił z siebie posmiewisko bo jest tępy i brzydki. Ale ta rada normików sama w sobie tez
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem:

Porownujesz goscia z choroba genetyczna, ktora daje takie a nie inne efekty, do typowego przegrywa z wykopu, ktory boi sie zrobic pokazmorde, bo jeszcze okazaloby sie ze nie wyglada jak zjeb i usprawiedliwia lenistwo/niechec do zmian jakims mitycznym przegrywem?

Przemcel to zabral sie do zmian od dupy strony.

Pokazcie ze macie porownywalnie zle jak Przemas (nie watpie ze maly procent naprawde tak ma), to bedzie mozna potraktowac to powaznie, bo
  • Odpowiedz
On to wszystko zrobił i teraz skonczyl z komornikiem i jest kompletnie bez kasy

@JestemSpermiarzem: typie, on jest inwalidą, jak ty się do niepełnosprawnego porównujesz, to nawet mi cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Greenvidia: no przemas ma 200 a ja 170cm i nie pochodzę z dużego miasta. Więc od razu widać że mam dużo gorzej
A co do podwiekow oskarkow to wiadomo, że im się w głowach psuje od czytania złego tagu na wykopie
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: Przemek jest akurat bardzo skrajnym przypadkiem. Dla wielu ludzi powyższe rady mogą być pomocne, jeżeli nawet nie zrobią z nich normików to przynajmniej sprawią że życie będzie trochę mniej #!$%@?. Mówię to jako przegryw. A Przemasa szkoda bo zrobili sobie z niego maskotkę i wykorzystali w najbardziej #!$%@?ły sposób, dając mu złudną nadzieje.
  • Odpowiedz