Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MadelnPoIand: zgrywam sie ( )
@VCO1: 22,5y przeciez nie bede sie wysilał dla ciebie, jeśli cię to interesuje to sobie poszukaj, prostymi słowami się nie dajesz przegadać więc nie będę sie wysilał dla takiego uparciucha na siłe ()
@Holzlevsky: Bardziej chodzi o reakcje plci przeciwnej, a u facetów ogólnie jest to bardzo różnie polewka jest znośna a upokarzający wzrok p0lki
@MPXD: pozatym p0lko chciałbym cie uswiadomic ze swoim białorycerzem, że swiat nie jest czarno-biały i to ze wy czy też wasi znajomi tak nie myslicie nie oznacza ze WIELE innych osób tak myśli co jest po prostu nie okej i chciałem to pokazać, ja się was nie pytam zebyscie mi dali przykład osoby która tak nie uwaza bo co mi odpowiecie?
meczy mnie to wasze gadanie tak samo jak zrobie wywiad
@Itachi_Uchiha_420: "dużo osób tak uważa" brzmi jak tak słaby argument że aż się dziwię że nie wstyd wam pisać takie rzeczy. Jak wychodzisz z tezą jak na obrazku, to chociaż pasowałoby jakoś pokazać że jest to zjawisko powszechne. Akceptacja wibratora: zgodzę się, chyba jasna sprawa że w większości ale wcale bym nie powiedziała że jakiejś znacznej, bo jest mnóstwo młodych mężatek co to "złapały Boga za nogi" zaraz dzidziuś i koniec
@Itachi_Uchiha_420: Idea jest taka, że im się w głowie nie mieści, że facet może się całkowicie usamodzielnić od kobiety poprzez zastosowanie alternatywnej metody satysfakcjonowania siebie. Największy ból dupy jest w przypadku facetów, którzy stwierdzą, że był już z tak wieloma kobietami, że zaciera mu się granica, wszystkie są beznadziejne więc wybrał lepszą alternatywę. Ból dupy sky-rocket
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.