Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Itachi_Uchiha_420:

sama prawda w tak krótkim przekazie

słyszałem kiedyś rozmowę jak starsza siostra oddawała młodszej komplet bielizny do wykonywania powinności małżeńskich UWAGA BO: jest po ciąży i już jej nie potrzebna;

taki wasz obrazki p0lki

tfuuuuuu
  • Odpowiedz
@Itachi_Uchiha_420: co zabawne, bierze się to z przekonania, że jak kobieta korzysta z wibratora to dlatego, że jest tak zajebista, że nie ma dla niej godnych facetów, a jak facet się masturbuje, to jest przegrywem. Słowo incel stało się pejoratywne, a singielka pozytywne. Żyjemy w świecie podwójnych standardów, gdzie kobieta jest od urodzenia z definicji lepszą istotą, a kultywowaniu takiemu myśleniu sprzyjają wszelkiej maści "intelektualiści", tacy jak słynny psycholog od eksperymentu
  • Odpowiedz
co zabawne, bierze się to z przekonania, że jak kobieta korzysta z wibratora to dlatego, że jest tak zajebista, że nie ma dla niej godnych facetów, a jak facet się masturbuje, to jest przegrywem. Słowo incel stało się pejoratywne, a singielka pozytywne.


@Alex_Krycek:To się znikąd nie wzięlo, po prostu to mężczynom bardziej na tym zależy i stąd taki pogląd a nie inny.
  • Odpowiedz
Słowo incel stało się pejoratywne, a singielka pozytywne.


@Alex_Krycek: skoro incel to skrót od "involuntary celibat" to jakim cudem mogło kiedykolwiek być postrzegane pozytywne? Powinieneś zestawić je z błoniarą, starą kociarą czy #!$%@? wie czym. Ewentualnie singiel z singielką, ale wtedy nie pasowałoby do tezy.
  • Odpowiedz
@Itachi_Uchiha_420: ale pokaż jeden, malutki przykład. Udowodnij, że nie powielasz przegrywowych bzdur.
A jak już znajdziesz taki przykład zdaj sobie sprawę, że to troszeczkę za mało, żeby dorabiać do niego ideologię.
  • Odpowiedz
@VCO1: człowieku czego ty oczekujesz, że wymienie kogoś z imienia i nazwiska?
Z doświadczenia to widze po kilku p0lkach, 2 post w tym wątku jest jednym z przykładów.
Anyway jeśli uważasz, że jest inaczej i na 100 zapytanych p0lek tylko kilka by cie wyśmiało to niestety muszę cię uświadomić ze to ty zyjesz w matrixie a nie ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VCO1: a ty pytałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wystarczy spojrzeć
w badania jak obie płcie reagują u płci przeciwnej (i u swojej)na takie zabawki, wystarczy użyć wyszukiwarki.

@MadelnPoIand: Bo wibrator to niewinna sprośna zabawka, a lalka ruchmistrz 6000 pro 240V jest "zboczona" bo odbiega od standardów mam nadzieję, że wyjaśniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itachi_Uchiha_420: ja nie pytałem, bo to nie ja tworzę chochoły na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

wystarczy spojrzeć

wystarczy użyć wyszukiwarki.

No to udowodniłeś xD Ile ty #!$%@? masz lat?
Dyskusja lvl wykop.
@MadelnPoIand: i kolejny. Nikt tak nigdy nie powiedział, udowodnij mój błąd.
  • Odpowiedz