Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

każda #p0lka by cie zniszczyła mentalnie za sztuczną waginę


@Itachi_Uchiha_420: W takim razie zacznij się zadawać z normalnymi kobietami. Jak dla mnie nie ma nic złego ani w posiadaniu wibratora, ani masturbatora, ani w żadnych innych zabawkach i coś mi się wydaje, że nie ja jedna mam takie zdanie. Trochę Ci nie pasuję do narracji, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itachi_Uchiha_420: Gdybyś na pierwszej randce zszedł na takie tematy, to raczej problem nie byłby w samym doborze tych zabawek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie - asymetria jest, co widać chociażby tutaj. Wystarczy podsumować, ile razy "prawiczek", "nawet nie trzymałeś", "nie ruchasz" jest przedstawione jako obelga, a ile razy "dziewica".
Według mnie interesująca nie jest sama asymetria, a raczej wkład męskiej części w jej istnienie. Podejrzewam,
  • Odpowiedz
@Dutch: kto go tam wie? Oglądałem kiedyś wywiad, który z nim przeprowadził Grzegorz Miecugow. Generalnie Zimbardo opowiadał się za demokratami w USA, a za cel jaki by wyznaczył młodym ludziom to bronienie wszystkich mniejszości przed "mową nienawiści". Także wydaje mi się, że ten pocisk w młodych mężczyzn to po prostu powinność wynikająca z dekalogu progresywnej lewicy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@panjappa: Po ciąży ciało kobiety się zmienia. Nawet nie chodzi o to, że się spasła. Biodra mają inny układ, potrzeba większych majtek. Piersi są większe, a jak karmi to już w ogóle. Jestem 7 miesięcy po porodzie. Ważę obecnie mniej niż przed ciążą. Bielizna właściwie cała do wymiany. Nic mi prawie nie pasuje. Ale najlepiej nie mając pojęcia, wypowiadać się.
  • Odpowiedz