Wpis z mikrobloga

No to jedziemy znowu! Trzech włochów z trybem w dzień się śpi w nocy baluje. Czwarta noc z rzędu to samo. Wczoraj rechoty i dyskusje za ścianą od 23:30 do 4:00. Plus ściągnęli jakąś panienkę, dwóch wyszło zostawiając kolegę na obracanki.
Zasnąłem dopiero przed 5. Pobudka o 9 bo musieli zjeść śniadanie? Coś? Nie wiem, potem poszli w kimę i teraz się obudzili. Wypoczęte młode chłopaki.
O 2 wysłałem smsa do właścicielki, zero odzewu. Dzisiaj dzwonię punkt 22 jak zaczną swoje zabawy na policję. Z soboty na niedzielę to jeszcze kij, ale jutro chcę wstać o 6 do roboty, jak się nie wyśpię oni za to zapłacą.

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 4
@Jasak nic trzeba:( a poważnie to mówić, terroryzować. Moi rodzice 65+ mają od niedawna studentów i impreza za mocna i regularna. Mój tata rozumie że imprezują, ale chciałbym żeby ciszej trochę. A nie chce mu się z nimi przepychać i jak czasem ich odwiedzałem to musiałem się mocno z nimi przepychać aż odpuścili imprezy mocne. Cierpliwości ;)