Wpis z mikrobloga

Informacje tagowe:
1. dziś troszkę inaczej, otóż dodałem znalezisko w związku z banem aż na 3 miesiące dla naszego kolegi @chudinho94. Zaznaczam od razu, że znalezisko jest informacyjnym znaleziskiem i wiem, wiem nic to i tak nie zmieni na tym "portalu" ale plusem wykopania tego znaleziska będzie to, że więcej osób będzie miało okazję zobaczyć nierówne traktowanie użytkowników w zwiazku z ich "ideologią". Zapraszam do wykopywania: TUTAJ,
2. wpis z wczoraj
@dzidek_nowak: https://www.wykop.pl/link/5131303/moderacja-nadal-w-formie-niewlasciwa-ilosc-chromosomow/najlepsze/
Usunięte

1) Informacja nieprawdziwa - moderacja nie posiada uprawnień pozwalających na nakładanie "shadowbana" na użytkownika. Shadowban nakładany jest automatycznie na osoby, których treści negatywnie są oceniane przez innych użytkowników (zakopy, minusy, czarne listy). To decyzje i oceny użytkowników są brane pod uwagę przy shadowbanie, nie moderacji.

2) Przypominamy również, że moderacja nie usuwa wszystkich zgłoszonych treści - usuwamy je jedynie wtedy gdy istnieją ku temu uzasadnione podstawy. W przypadku