Wpis z mikrobloga

#lgbt #teczowepaski #truestory #neuropa #bekazkatoli

Tęczowe mirki, potrzebuję rady. Mój młodszy brat (15 lat) wyszedł tydzień temu z szafy i przeżywa piekło w domu. Mama go akceptuje i powiedziała, że to nic nie zmienia, ale brat wraz z mamą wciąż mieszkają z babcią - starą dewotką, fanką PiS-u i Radia Maryja. Babcia nie daje młodemu żyć. Wyzywa go od pedałów, śmierdzieli, mówi, że się brzydzi pić wodę z tego samego kranu co on, korzystać z tej samej toalety etc. Dzisiaj rano oblała go rano wodą święconą (tak, naprawdę to zrobiła) i krzyczała do mamy, że "pedałek ma się wyprowadzić". Nie jestem w stanie pomóc młodemu na odległość, bo pracuję za granicą, a mama pomimo dobrych chęci próbuje zbagatelizować konflikt, bo babką nie ma się kto zająć. Możecie mi poradzić gdzie młody mógłby się udać, żeby zyskać pomoc? Jakieś organizacje, psycholog?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadzwoń do babci i ją wypytaj dlaczego tak na prawdę nienawidzi go, pytaj ją tak długo aż ona sama zrozumie że go kocha takim jaki jest bo w nim jest jezus który też kocha mężczyzn i Ciebie i mnie ()


@MilionoweMultikonto: gadałem już z nią, ale skończyło się na wzajemnych wyzwiskach. Sam się wyprowadziłem z domu, bo nie mogłem już jej chwilami znieść. Babci
  • Odpowiedz
brat podbaza czy już szkoła średnia? Jak to drugie, to załatw mu jakiś internat, niech mieszka jak najdalej od toksycznej babki.


@Lipathor: pierwsza klasa liceum. To jest jakiś pomysł. Musiałbym to tylko przegadać z mamą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
@klumpidunsa: odłączcie babci za karę tv i radio maryja
Jak się zachowuje jak dziecko, to trzeba jej dać karę, jak dziecku. Niektórzy ludzie starsi tak mają
  • Odpowiedz