Wpis z mikrobloga

#lgbt #teczowepaski #truestory #neuropa #bekazkatoli

Tęczowe mirki, potrzebuję rady. Mój młodszy brat (15 lat) wyszedł tydzień temu z szafy i przeżywa piekło w domu. Mama go akceptuje i powiedziała, że to nic nie zmienia, ale brat wraz z mamą wciąż mieszkają z babcią - starą dewotką, fanką PiS-u i Radia Maryja. Babcia nie daje młodemu żyć. Wyzywa go od pedałów, śmierdzieli, mówi, że się brzydzi pić wodę z tego samego kranu co on, korzystać z tej samej toalety etc. Dzisiaj rano oblała go rano wodą święconą (tak, naprawdę to zrobiła) i krzyczała do mamy, że "pedałek ma się wyprowadzić". Nie jestem w stanie pomóc młodemu na odległość, bo pracuję za granicą, a mama pomimo dobrych chęci próbuje zbagatelizować konflikt, bo babką nie ma się kto zająć. Możecie mi poradzić gdzie młody mógłby się udać, żeby zyskać pomoc? Jakieś organizacje, psycholog?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@klumpidunsa: taki obraz starych dewotek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W kościele pewnie pierwsza do komunii biegnie a w domu ciężki grzech nienawiści i to do jednej z najbliższych osób.

Polecam obejrzeć najnowszy szort darwinów i babce też. Chociaż taka osoba pewnie nic z tego nie zrozumie

https://youtu.be/A2klTfzyf-w
soltysek - @klumpidunsa: taki obraz starych dewotek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W kościele pewnie pi...
  • Odpowiedz
  • 10
@klumpidunsa z babcią niewiele da się zrobić, babcia ma już swoje lata i poglądów nie zmieni. Próbowałeś rozmawiać z bratem? Może mu się jeszcze odmieni, zapytaj dla niego czy nie mógłby po prostu przestać być tym gejem. Może jakąś fajną dziewczynę niech wydupcy i się przekona że to lepsze. Ja dla brata nawet bym Rokse załatwił. Może być też pomocna szczera rozmowa z księdzem.
  • Odpowiedz