Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@97przemo97: Jak na 2,5 roku to musiałeś ładnie systematycznie jechać. Podrzucisz linki do jakiś postów gdzie masz rozpiski i diety?
Na cross fit chodzisz czy sobie sam układasz plan??
@97przemo97 z ciekawości: jak wyglądałeś 2-3 lata temu? Zawsze byłeś typem sportowca czy nie do końca?
Mega dużo ciężkiej pracy z Twojej strony, szacunek. Zastanawiam się na ile masz swietne geny, a na ile "wyszedłeś z przegrywu" :)
@97przemo97 ładnie nabraleś masy. Jak u Ciebie z zalewaniem się?
Miałem kiedyś dużą redukcję, ok. 19 kg w 4 m-ce. Fat spadł z 23 do ok 12%, świetne uczucie.
Potem chęć zrobienia masy i niestety tendencja do lapania fatu :(z dnia na dzień miałem wrażenie, że się zalewam, może to też psychika.
Obecne jestem w stanie bycia pączkiem, ale po wczasach zabieram się za redu znowu, żeby zbić wagę z 10kg w
@tegie: wgl nie nabieram tłuszczu. Mc donald i czekolada milka oreo traktuje jak normalny posilek lol
Czyli cheaty mam codziennie. Z tym wyjsciem do ludzi to rozumiem ze pytasz sie czy chodze na imprezy albo czy pije alkohol no to tak
Trening 4x w tygodniu
@97przemo97 zazdroszczę metabolizmu :) ja mam wrażenie, że łapie tłuszcz od samego myślenia o jedzeniu :(

W moim przypadku uzyskanie i utrzymanie efektu pewnie będzie się wiązało ze sporymi wyrzeczeniami.
Ale sam trening to w sumie przyjemność, grunt żeby był regularny, póki co mam sporo wymowek, ale od października ogień :)

Miłego weekendu, Mirku!
@tegie: trening to przyjemność ale ze wzgeldow takich ze to trening a nie dlatego ze jest łatwy. Jak masz lekki trening to #!$%@? tym zbudujesz. Mam nadzieje ze cwiczysz jakims przemyślanym opartym na wielostawowych
@97przemo97 na razie jestem na etapie powrotu do ćwiczeń i odbudowy starej siły. Nie były to żadne wielkie osiągnięcia, ale jak na gościa z IT, który wcześniej nie ćwiczył i nie umiał się nawet podciągnąć....
Rekordy: MC 140kg, siad 105kg, ława 85kg. W szczycie formy udawało się nawet zrobić muscle up na drążku.
Także podstawowe wielostawy są/będą w docelowych treningach. Szukam czegoś ciekawego, bardzo podoba mi się kalistenika, ale do tego muszę