Wpis z mikrobloga

Kolejny pasek wykonany z Shell Cordovanu, tym razem w granatowym kolorze i pomalowanymi krawędziami, ale dalej bez podszewki, dzięki czemu pasek jest mega wygodny i świetnie dopasowuje się do nadgarstka. Do tego od spodu widoczna pieczęć garbarni, dla niektórych ludzi jest to spora wartość dodana przy Shell Cordovanie.

#pepciozaszyje #diy #leatherworking #zegarki #zegarkiboners #watchboners
Pepcioza - Kolejny pasek wykonany z Shell Cordovanu, tym razem w granatowym kolorze i...

źródło: comment_OAlOmLGz5uSoLWgjNFQxHQnwMZbYFpob.jpg

Pobierz
  • 6
@Pepcioza śliczny. Obecnie nie noszę zegarka (smart się nie liczy) ale zaczynam sobie szukać jakiegoś fajnego mechanika abym miał pretekst do zakupu paska u Ciebie.

( ͡ ͜ʖ ͡)

Trochę przesadziłem ale faktycznie już jakiś czas szukam mechanika jednak chciałem metalową bransoletę. Jednak to co mnie interesuje (stal z uszami, niebieski cyferblat, datownik, sekundnik) występuje tylko z paskiem. Powiedz mi jaki jest czas oczekiwania na pasek i
@BetonowyTrawnik: Dziękuję ()

Czas oczekiwania obecnie dosyć długi, w okolicach miesiąca, ale jest to obecnie spowodowane przeprowadzką i problemami sprzętowymi, myślę, że już niedługo wszystko wróci do normy i termin się skróci :) Co do odcieni, raczej pole manewru jest okrojone do tego jakie skóry posiadam, albo na ile będę w stanie wymieszać farby żeby osiągnąć oczekiwany efekt. Można też w takim wypadku zrobić