Wpis z mikrobloga

stawiam wszystkie swoje Bitcoiny, że cyberek wróci jeszcze w ten weekend, jak wypije sobie swojego browarka w piąteczek. poczyta tag no i po prostu nie wytrzyma braku uprawiania garncarstwa na tagu,

PS. ogólnie nudzi mi się, jak ktoś wpadnie na jakiś fajny koncept stworzenia mini gierki o naszym tagowym garncarzu to piszę się na to, potrzebowałbym tylko grafika, gierka oczywiście w 2D i wyeksportuję ją do HTML
#bitcoin #kryptowaluty
  • 17
  • Odpowiedz
@jurekogorek666: będzie będzie, cyberek zbudował swoje poczucie wartości na tym tagu, wyzywając wszystkich przeciwnym jego ideom i próbując robić za eksperta, chłopak zawsze tu wraca bo jego ego nie potrafi przyjąć takiego ciosu jak rozwalenie zbudowanego na tym tagu fundamentu swojego ego
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: Sam myślałem o takiej gierce. Chciałem ją z synem zrobić w unity, w wakacje ale jakoś czasu zabrakło. Mój pomysł był na taką prostą grę a la Space invaders . Gdzie wyskakiwały by avatary naszych btc maksymalistów z tagu ( ͡º ͜ʖ͡º).
O.....I - @taksanski_widelec: Sam myślałem o takiej gierce. Chciałem ją z synem zrobi...
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: Ja lubię gównoburze. Tylko do jakiś granic. On szybciutko schodził na wyzwiska. Pisał te swoje elaboraty, nieodnoszące się w ogóle do tematu. Ostatnio kompletnie przestał pisać merytorycznie.
Jedynie wpisy o DOMINACJI BTC - rozwój umysłowy na poziomie szkoły podstawowej.
  • Odpowiedz