Wpis z mikrobloga

@s1cobra: W trakcie naprawy elektrowni atomowej w Gecko jest moment, w którym musisz skorzystać z komputera w celu zamontowania pewnej części. Wiąże się z tym pewna zagadka logiczna - komputer jest uszkodzony, wywala ci listę kodów i musisz wybrać spośród nich właściwe, metodą prób i błędów. Jeśli twoja postać ma odpowiednio rozwiniętą umiejętność Science (bodaj 50 punktów), jesteś w stanie odblokować pewną "bonusową" scenę - rozmowę z oficerem Enklawy, siedzącym sobie
@mnik1: Oooo stary, za to kocham wypok :D Ogromnie dziękuję, zainstalowałem F2 ang, restoration project też, jak poznać że gra jest w wersji restoration? :) Przechodziłem kilkukrotnie z 8 lat temu, rok temu ograłem Fallout NV i jest świetne, ale i tak bardziej podobało mi się F2 :)
@s1cobra: Info powinno pojawić się w menu, w prawym/dolnym rogu (chyba!) - F2, wersja, restoration project, wersja.

Na dodatek, na pierwszym ekranie gry (tuż przed wejściem do świątyni prób) wciśnij klawisz shift - powinien podświetlić się kamień, gdzieś w okolicach tego faceta który blokuje wyjście z mapy, najedź myszką na kamień, powinno wyświetlić się info że restoration project jest zainstalowany i działa poprawnie.

Kamień powinien leżeć gdzieś w tych okolicach:
mnik1 - @s1cobra: Info powinno pojawić się w menu, w prawym/dolnym rogu (chyba!) - F2...

źródło: comment_zmD6I4dzpfon6EUFWOlNy9gz8x8uD1vX.jpg

Pobierz