Wpis z mikrobloga

@stndix: a ja jestem zwolennikiem łączenia ludzi podzielających wspólne pasje nie zaglądając im do portfela :)

ciekawe skąd na to były pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pimp88: z pracy
@Kefir91: to było ostatnie zaplanowane, bo sezon powoli się kończy, ale zawsze warto być czujnym( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co się robi na takim evencie?

@bylem_bordo: je się śniadanie
@lim0: masz
kuraku - @stndix: a ja jestem zwolennikiem łączenia ludzi podzielających wspólne pasj...

źródło: comment_NVHYMEPtZP0B5XZiO9CkAMhud4izfqsl.jpg

Pobierz
@stndix: @regis_uszatek: Ja nic nie mam do tego że kogoś stać na fajny samochód.

Reaguję na wciskanie takich kitów, że można na to w Polsce zarobić "z pracy". Praca w tym kraju wyceniana jest na 1500-7000 złotych na rękę.

Gdyby napisał:

"Wyłudzenia VAT, wyłudzenia kredytów, kradzieże, oszustwa podatkowe, tworzenie fikcyjnych sklepów internetowych, oszustwa internetowe, oszustwa telefoniczne, dosypywanie klientom pigułki gwałtu i czyszczenie im kont, wykorzystywanie luk prawnych, sprzedaż narkotyków, oszustwa
@wielad: zależy co Twoim zdaniem oznacza bycie nieudacznikiem. Jeżeli mierzone ilością hajsu, które dostałem na start od rodziców czy ilość przekrętów i spalonych mostów za mną, żeby dojść do tego co mam - to nie, nie jestem. Jeżeli mierzone wartością tego co potrafię, ilością tego co włożyłem w wykształcenie i rozwijanie własnych pasji i zainteresowań do tego, co otrzymuje za poświęcanie swojego czasu budując cudzy interes - to absolutnie się z
@bolo1: Dobrze prosperująca pizzera jest wstanie przynieść właścicielowi z 20k miesięcznie przy dwóch punktach. Teraz sobie pomyśl ile takich pizzeri jest na każde miasto. Pizzeria to tylko pierwszy z brzegu przykład. To, że Ty jesteś ograniczony i nie potrafisz znaleźć sposobu na znalezienie pieniędzy to nie powód, żeby wyzywać od złodziei ludzi, którzy ten pomysł mają.