Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_von_Matterhorn: 101% racji Panie kolego ang. mister friend

@regis_uszatek: no to ja znam kolesia w moim wieku (26lvl), rozbija się prezentami od rodziców za pół bańki sztuka i bawi się w biznes. Moja dziewczyna u niego pracowała, koleś miał 3 firmy, żadna nie przynosiła dochodów, pracownikom płacił minimalną i trzeba go było błagać o umowę, a o podwyżce nie było mowy. Przypuszczam, że przykład przyszedł z góry, bo tacy są
W 2008 mąż kuzynki dostał od szefa Range Rovera służbowego by sobie jeździł. Ale oddał, powiedzial że w Polsce nie chce czymś takim jeździć tylko Oplem.


@regis_uszatek: ile masz lat? 12?
A mojemu koledze proponowali mieszkanie w pałacu prezydenckim, ale się nie zgodził, bo zawiść ludzka xD

kupił sobie mustanga


@regis_uszatek: Jeżu, ale mustang kosztuje tyle co passat albo insignia xD
@bolo1: mam bardzo prosty sposób na milion, gwarantowany, naucz się norweskiego na b2, wyjedź tam, chodź rok do gównoroboty, potem zdaj tam uprawnienia elektryczne, odpowiedz na ogłoszenie o pracę z koła podbiegunowego, gdzie nie płaci się podatków, skasuj 70k zł miesięcznie, nie wydawaj na głupoty i po roku kupisz sobie to auto za 500k zł. czyli razem maks 3 lata. Ot tak, po prostu, zwyczajną pracą.

Za trudne, za długo trwa,
A nie sorry jeszcze jeden komentarz. Pamiętam jak w 2007 byłem w Monachium i widywałem Porsche na ulicy. To był dla mnie szok że tak często.
I teraz w Polsce nie ma dnia bym Porsche nie widział, często Ferrari, Teslę codziennie (serio!) czasami Lambo się trafi.
I nie wiem jak wy ale mnie to cieszy. Pamiętam jaka tu była bieda. Fajnie że komuś się udało :)
Bądźcie pozytywni!
@lakfor: zdać uprawnienia elektryczne... ciekawe, ciekawe.
Potem wyjechać na Svalbard, gdzie zarabia się brutto najmniej - taki inżynier (nie elektryk!) zarobi średnio 22k/m-ac, odliczając koszty pobytu, podatek zależy od długości pobytu i stałego pobytu, zostanie 12 000pln a to jest pensja inżyniera.a.nie elektryka, o którym coś podsłuchałes.
Osoba, o której bajki opowiadasz na takiego Mustanga za pół nbanki będzie musiał tyrać, wśród niedźwiedzi polarnych, ponad 4 lata.
Spoko ale nie opowiadaj