Aktywne Wpisy

Maudee +119
Czy Wy też czujecie takie silne obrzydzenie do treści AI? Nie chodzi mi tylko o teksty, ale ogólnie wszystko — grafiki, piosenki itd. Coś, co miało w swoim założeniu ułatwiać pracę, mnie skutecznie ją tylko obrzydza. W paru firmach, w których całkiem niedawno pracowałam, regularnie korzystali z Chatu GPT i ja rozumiem, że czasami nie chce się (albo nie starczy czasu) napisać paru zdań do posta na Facebooka, ale wszystkie to już

Drogomir +36
Ej, a nie jest czasem tak, że szerszy rozstaw oczu daje przewagę w ocenie odległości? Verstappen ma przewagę genetyczną.
#f1
#f1
źródło: 1000032545
Pobierz


![Atak prorosyjskiej grupy na oczyszczalnię ścieków na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA]](https://wykop.pl/cdn/c0834752/6aac314c84a38b5a9975b1395062a227892e5f962291c068117ea94470c930a6,q80.jpg)

@yeloneck: nom
Pośród ludzi dorosłych, którzy pracują w sektorze prywatnym (czyli Ci, którzy utrzymują ten kraj) nie znajdziesz wyborców pisu.
@r00kie: kolejny argument typowego wyborcy PiS. Jak ktoś nie głosuje na te świetna partie, to jest tylko PO. Dobrze, że pis cię nie rucha xD
@r00kie: ja myślę, że rucha tak samo, albo nawet w wielu dziedzinach bardziej. Nadal nie przedstawiłes argumentu, co skłania cię do głosowania na nich, poza tom, że "dają" pieniążki ¯\_(ツ)_/¯
@r00kie: bo się wstydzą, ale głosują bo lepiej brać 500zł za dzieciaka zamiast z---------c? xD
Komentarz usunięty przez autora