Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje r--------a gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...

źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możemy, a nawet powinniśmy.


@Just_Think_More: wtedy pozdrowię Cie z Norwegii, gdzie wykonujac prace ponizej moich kwalifikacji, mimo wysokich podatkow, zarobie wiecej niz w PL i bede mial dobry sektor publiczny.

Dobrze, że PiS dowali
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tamerlan:

wtedy pozdrowię Cie z Norwegii, gdzie wykonujac prace ponizej moich kwalifikacji, mimo wysokich podatkow, zarobie wiecej niz w PL i bede mial dobry sektor publiczny.


Polska to nie Norwegia
  • Odpowiedz
Przy likwidacji ZUSu oczywiście trzeba opracować jakiś system zwrotu już należnych środków. Jak ktoś koło 40 odklada od 20 lat na emeryturę w Zusie to trzeba mu jego składki zwrócić i to jest faktycznie problem.

Tylko że to jest problem nieporównywalnie mniejszy niż trwanie w j-----j piramidzie finansowej xD


@Just_Think_More: Czyli trzeba znaleźć środki żeby opłacić bieżących emerytów i spłacić tych którzy wpłacali cokolwiek do ZUS. A przy tym zmniejszyć
  • Odpowiedz
Co złego zrobi Konfederacja czego nie zrobi PiS


-wprowadzenie totalnej wolnorynkowej dystopii gdzie wizyta u lekarza jest luksusem na który mogą sb pozwolić tylko najbogatsi a ludzie zdychają pod płotem
-polexit
-batożenie czy tam wsadzanie do więzień homoseksualistów
I pewnie dużo innych
  • Odpowiedz
@Chodtok: Ale oni będą mieli poniżej 10% a nie władze absolutną.
Chodzi o to by co najmniej blokowali najgorszy socjal PiSu a nie było dominującą siła i biorąc pod uwagę poparcie głos na Konfederacje jest wyborem lepszym niż PiS który zyskac może przez to samodzielna większość, albo licytująca się z nimi na socjal PO czy Lewica.
  • Odpowiedz
ale każdy również powinien widzieć problem pozostania w niewydolnym systemie.


@Just_Think_More: Jasne. Tyle że nie widzę sensu w głosowaniu na kogoś kto "widzi problem" ale nie ma pojęcia jak go rozwiązać, a do tego ma sprzeczne ze sobą postulaty. Bo bardzo prawdopodobne że mniejsze jebnięcie przyniesie zapaść niewydolnego systemu niż próba jego zmiany bez większego planu.
  • Odpowiedz
no najlepiej doprowadzić do jebnięcia niż próbować cokolwiek zmienić


@Just_Think_More: System jest niewydolny i powoli zdycha. To co jest nam potrzebne to realny plan jak rozwiązać ten problem bez r--------a wszystkiego dookoła, a nie kogoś kto mówi że widzi problem i wywali system do kosza bez pomysłu jaka ma być alternatywa, albo chociaż jak ma przeprowadzić demontaż systemu.

Plan genialny xD poczekajmy aż most się zapadnie i wtedy dopiero zaczniemy budować
  • Odpowiedz
  • 1
@JebawczanRysionu konfederacja też nie jest normalna. Jak od 18r życia biegałam na wybory, chociaż wtedy też nie było na kogo głosować, to teraz jestem w prawdziwej kropce bo wybór jest między dżuma a cholera
  • Odpowiedz