Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje r--------a gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...

źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan:

Jeżeli nie przeszkadza ci że głosujesz na idiotów, to chyba twój problem.


Ja nie głosuje na idiotów. To że idioci głosujący na inne partie tak twierdzą, to ich problem ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Ja nie głosuje na idiotów.


@Just_Think_More: no Konfederacja = antynaukowi debile i idioci. Handluj z tym.

Aha, czyli pracodawca np grozi pracownikowi bronią i każe mu podpisać papier czy co
  • Odpowiedz
No popatrz, to prawie tak jak wyborcy innych partii (


@Just_Think_More: a ja mówię o partii, a nie wyborcach. Chcesz głosować na dziadka, który wierzy w cytryny na grenlandii, neguje GO i propaguje pedofilię, antyszczepka sochę czy bosaka, to głosuj, ale bez chwalenia się. Cokolwiek tam wybąkasz, to jak w przysłowiu. Możesz posypać g---o brokatem. Ale nadal będzie to g---o w brokacie.

No jak? Bo ja ostatnio dostałem 2,5 tygodnia w środku wakacji i do tego jeszcze mi pracodawca gruszę dopłacił
  • Odpowiedz
Poglądy Friedmana to parodia XD ?


@Just_Think_More: Ujmę tak byś zrozumiał: parodię poglądów Friedmana. Swoją drogą niesamowite, że niby cenisz tego ekonomistę,a wysrywy konfederacji zrównujesz, z jego teoriami.¯\_(ツ)_/¯

tyle ile sobie
  • Odpowiedz
O hui, ktoś naprawdę myśli że gdyby szuralicja doszła do władzy to by wprowadziła jakąś wolność gospodarczą a nie ruską oligarchię xd

Na przykład: największe prywatne spółki się "tymczasowo znacjonalizuje" żeby wyrwać je z antypolskich rąk Żydów i Niemców a potem razem z publicznymi taniutko sprzeda prawdziwym Polakom w sensie kolesiom z partii, i cyk taki to będzie kapitalizm w wykonaniu janusza i narodowców

Oprócz deklaracji polecam spojrzeć także na to jaki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan:

Posłuchaj dziadzia Korwę. Wdrożenie tych debilizmów po jego myśli oznacza de facto syf, ruinę i biedę.


Aha, bo random z neta tak powiedział xD już szykują dla Ciebie
  • Odpowiedz
bo random z neta tak powiedział


@Just_Think_More: W tym wątku wypowiadam się nie tylko ja. Ale skoro dla ciebie los 9 mln osób jest obojętny, a korwę tych ludzi chce wyruchać na ZUS, to pozdrawiam.

to mam dla ciebie złe
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

Ale skoro dla ciebie los 9 mln osób jest obojętny, a korwę tych ludzi chce wyruchać na ZUS,


Tak chce ich wyruchać, że chce wyciągnąć ich z piramidy finansowej, która w założeniach i praktyce skazana jest na jebnięcie - aha
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: Jak kogoś pozbawisz świadczeń, które są mu potrzebne do życia, to mu nie robisz lepiej. A niestety plan pt: "zwrócę wam składki" jest niewykonalny i równie niedorzeczny co 4.000 zł pensji minimalnej.

Jak sobie poscielisz tak się wyśpisz ;)


@Just_Think_More: zazdroszczę głupim kucom
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tamerlan:

Powiedział kuc o emerytach i rencistach XD


Emeryci odkładali w tej piramidzie finansowej, więc powinno zostać im to zwrócone. I to jest prawdziwy problem z którym trzeba się
  • Odpowiedz