Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje #!$%@? gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
Pobierz JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...
źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg
  • 211
O jednym hipotetycznym


@Just_Think_More: ja niczego nie ekstrapoluje, po prostu w kontekście przywolamej nacji uzyles swoich stereotypow. czy to plynie z glupoty, braku wprawy w posługiwaniu sie polskim czy kompleksów- mi za jedno.

Jestes prawdziwym nacjo zerem
hipotetyczny przykład,


@Just_Think_More: yhm, zaraz po tym jak napisałem o tym, że Ukraińców wyzyskują januszkowie biznesu w Polsce, ty piszesz o pijanym saszy ze wschód, który rzekomo zabierze mi robotę. Przed kim błaznujesz? Kontekst jest jasny. Choć w sumie zapomniałem, że podopieczni dziadka z demencją muszą zawsze tłumaczyć każdą wypowiedź guru i swoją, bo "nie to było w zamyśle", "wyrwane z kontekstu", "trollowałem".

A hejt, który mi zarzucasz widzisz w cytaciku