Wpis z mikrobloga

żeby sobie bułkę pasztetem posmarować


@Robekoutdoors:

bułkę paprykarzem czasem


@Afrati: codziennie bułke paprykarzem/pasztetem smarujecie? Ja do te go używam zwykleo noża (sztućca) który mam w biurze/domu nie chodzę po mieście z folderem czy fixedem do buschcraftu xD
Uprzedzę też argument o otwieraniu paczek, tam gdzie je otwieram mam nóż czy nożyczki na miejscu. W samochodzie w schowku jezdzi scyzoryk ale nosić przy sobie na codzień? po co?
@kozaqwawa czasem zdarza się że miejce pracy znajduję się kilka kilometrów od samochodu, więc zostawianie noża w samochodzie mija się z celem. A że względu na to że nie wiem ile czasu potrzebuje żeby ogarnąć co mam do zrobienia wolę zabrać nóż że sobą. Fixed przydaję się do obcięcia kilku gałęzi które przeszkadzają żeby otworzyć bramkę bądź dostać się do skrzynki. Wolę zabrać fixed niż siekierę. A skoro mam już go przypiętego
@Robekoutdoors: Tak, to Theta. Wizualnie przepiękny, ale użytkowo... No nie jest to najwygodniejszy nóż ;)

@kozaqwawa: folder zajmuje mi w kieszeni praktycznie zero miejsca, jest niewidoczny dla osób postronnych. Do tego mam ich kilka, lubię je mieć, cieszą mnie wizualnie i ze względu na jakość wykonania/mechanikę/projekt.

To trochę tak, jakbyś nie był w stanie zrozumieć ludzi noszących zegarki, bo przecież w dzisiejszych czasach każdy ma telefon, na którym można sprawdzić