Wpis z mikrobloga

@mozdzierz_wszechruska: Kolega @#!$%@? już mnie ubiegł, komu nie wyciągali opiłka wbitego w oko, w polu widzenia, igłą do zastrzyków podczas gdy pielęgniarka trzyma głowę w nelsonie, to się w takie zabawy bawi. Nie polecam.
Ja mam takiego schiza od czasu wypadku, że za każdym razem odkurzam warsztat po skończonej robocie, odkurzam na sobie ubranie przed zdjęciem, a okulary zakładam nawet do wiercenia w tworzywach sztucznych.
@groznaglizda303: mówiłem lekarzowi, że to stalowy opiłek i magnesem mogą (ojcu tak wyciągali kiedyś), ale powiedział, że nie ma opcji, bo za bardzo siedziało i pod kątem więc "ciągnąc" do przodu tylko pogorszy sprawę. Nie wiem ile w tym prawdy ile pitolenia w stylu "tylko my lekarze możemy, nikt inny", ale jako, że widzenie mi się w miarę przydaje, to wybieram opcja lekarz.
Natomiast jak wpadnie i się nie wbije to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozdzierz_wszechruska: fajne CNC jak z szufelką musisz zasuwać. Wszystkie maszyny teraz mają pistolet z chłodziwem i wyciąg wiórów. Miotła co się da, Lejesz co się da, dmuchasz co się da, stół kamieniem i jazda dalej! Oj chyba dopiero zaczynasz robię w tym fachu. Kilka ton wirów przerobiłem, kilka dzwonów zaliczyłem i tylko raz ręcznie wióry wyciągałem po awarii ślimaka.