Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@felixa: tutaj chodzi bardziej o to, że jak małżeństwo codziennie się modli razem to robią to razem i nawet jak obrażą się na siebie to się modlą co wieczór. Zapobiega to np. wyjściu na miasto wieczorem i robieniu głupot, bo musisz się pomodlić z drugą połówką. Nawet jak jesteś zły to musisz to zrobić. Robisz coś razem dbając o drugiego człowieka. Tak to moim zdaniem działa i nie wiem dlaczego op
może dlatego, że kościół wmawia że nie można się rozwodzić, a mózgi wypranych katolików nie są w pewnym momencie samodzielnie funkcjonować. A potem taka babka tkwi w wieloletnim patologicznym małeżeństwie z damskim bokserem i pijakiem, bo przecież nie można się rozwieźć bo jej tak koneser małych chłopców powiedział
@kravi93 pierwsze co bije "nie merytorycznie" z tej "infografiki" to to, że w kościele katolickim nie funkcjonuje takie pojęcie jak rozwód xD a nawet gdyby to porównaj sobie drogę formalną do uzyskania cywilnego rozwodu i anulowania małżeństwa kościelnego - ilu ludzi nie żyje razem ale w statystykach kościelnych dalej figurują jako małżeństwo świadcząc o nierozerwalnych więzach xD

Plus dawanie za przykład bogobojnych związków, gdzie nie rzadko panuje głęboka patologia ale ludzie się
@kravi93 wydawnictwo Częstochowa umiarkowanie mnie przekonuje i cenię sobie swój czas :) rozbawił mnie obrazek i jak widać nie tylko mnie - dziękuję za dyskusje i życzę udanych małżeństw z Bogiem:)