Wpis z mikrobloga

Jednym z największych kłamstw redpilla, jest to że z wiekiem zwiększają się możliwości na rynku matrymonialnym (seksualnym). Pewnie widzieliście tą grafikę, gdzie kobietom ta wartość po 25 roku życia spada, a mężczyznom rośnie.

Tak na prawdę sytuacja mężczyzn po 25/26 roku życia jest jeszcze gorsza. Wszędzie same babska, których nikt już nie chciał, z widocznymi wadami (psychicznymi lub fizycznymi). W dodatku większość z nich jest po wielu "związkach", często toksycznych. Z taką przeszłością, że strach dotknąć, żeby się czymś nie zarazić. Wystarczy chwilę ich posłuchać, żeby nabrać obrzydzenia.

Nie masz już żadnych szans na #plodnajulka , gdyż one w ogóle nie patrzą na facetów >25. Od tindera można tylko dostać depresji.

Nie pozostaje już nic, tylko twarde #mgtow

Mireczki, jeśli jeszcze macie możliwość to róbcie co się do, bo po 25/26 roku, to już kaplica

#redpill #blackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #przegryw #takaprawda
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@temekx: tyle.prawdy
Po 30 to wiecie kto wygrywa? Wciąż chady. Mając już swoje piękne żony, firmy i dobre posady, równocześnie na boku bzykają studentki i koleżanki z pracy. A ci co przegrywali wciąż przegrywają. Świat nie jest sprawiedliwy.
  • Odpowiedz
Mireczki, jeśli jeszcze macie możliwość to róbcie co się do, bo po 25/26 roku, to już kaplica


@temekx: pfff, polecam wybrać się na jakąś imprezę, serio. Zmienisz zdanie.
  • Odpowiedz
@goferek: Jaką impreze?
W klubach wprawdzie są płodne julki, ale dla nich jestem już za stary. Na tinderze (czy innych portalach) randkowy #!$%@? z samymi brzydkimi >25, z ogromnym przebiegiem.
  • Odpowiedz
Po 30 to wiecie kto wygrywa? Wciąż chady


@paw4da: Dokładnie, był w mojej pracbazie taki chad. Dobre stanowisko z pensją 10k+ netto, spoko fura dopakowany, sztuki walki od dziecka więc spoko kasa + dobry wygląd połączony z pewnościa siebie over 9999 bo wiedział, że 90% kolesi na ulicy ma na strzała. Za oficjalną narzeczoną miał szarą myszkę 7/10 na boku tinder i co rusz mi pokazywał foteczki z kolejną #plodnajulka Niektóre
  • Odpowiedz
@temekx: ale nie można się tym przejmować.. bierzcie szybko julki bo po 25 kaplica. Tak jakby ktoś całe życie chciał mieć dziewczynę czy podymać.. przeczyta Twój wpis.. O kurczę to lecę sobie szybko znaleźć dziewuchę.. a nie czekaj szukam jej całe życie... Po co wprowadzać taką atmosferę, jakąś presję... Według mnie problem leży w tym że facet jest potrzebujący.. łakniesz tego wszystkiego co zapewnia związek.. Wtedy nie masz nad sobą pełnej
  • Odpowiedz
Mireczki, jeśli jeszcze macie możliwość to róbcie co się do, bo po 25/26 roku, to już kaplica


@temekx: XD ale #!$%@? #!$%@?
27 here i juz wyruchalem 10 lasek z tindera w tym roku, w tym 17 i 19 z boskimi #!$%@? ciałami
od razu uprzedzam, ze nie jestem przegryw i trochę wygrałem genami no ale nadal #!$%@?
  • Odpowiedz
@temekx: Sam mam już te 30+, to powiem, że racja jest połowiczna. Jeśli chce się związek z młodą, ładną dziewczyną, która nie ma zbyt wielu toksycznych doświadczeń, czy jest chociaż bezdzietna, to faktycznie można się rozczarować. Po 30'tce jest się trochę jakby odpadkiem matrymonialnym i to niezależnie od płci. Albo dana osoba idzie na duże kompromisy i godzi się na związek z kimś mocno poniżej oczekiwań, albo pozostaje samotność z kotem/psem
  • Odpowiedz
gówno prawda. Na 25-30 Latków lecą Natalie i Jessiki z pierwszego roku studiów bo w końcu taki dojrzały facet a nie to co te hehe gówniarze


@arteria: jak zaczynałem drugie studia, miałem już ukończone pierwsze (to ważne w tej historii) i 25 lat. Rozpoczyna się rok akademicki. Kierunek taki, że 70% studentów to różowe (prawo). Znakomita większość ludzi ma 19 - 20 lat. Na tym tle ja - pracujący już, z
  • Odpowiedz
@temekx: Ja dopiero przed 30-stką się ogarnąłem z niektórymi sprawami i zacząłem mieć powodzenie i żadną dziewczynę z którą miałem randkę nie nazwałbym odpadem, ot fajnie ułożone dziewczyny, które może miały trochę pecha
  • Odpowiedz
Jednym z największych kłamstw redpilla, jest to że z wiekiem zwiększają się możliwości na rynku matrymonialnym (seksualnym). Pewnie widzieliście tą grafikę, gdzie kobietom ta wartość po 25 roku życia spada, a mężczyznom rośnie.


@temekx: Nie wiedziałem. Daj linka. Pierwsze słyszę żeby w red pilu były takie głupoty.

27 here i juz wyruchalem 10 lasek z tindera w tym roku, w tym 17 i 19 z boskimi #!$%@? ciałami


@Ortofenylofenolan_sodu: Jasne
  • Odpowiedz