Wpis z mikrobloga

OMG wychowałem #chad a( ͡ ͜ʖ ͡)

Mój syn lvl 3.5 jest drugi dzień w nowym przedszkolu. Z feedbacku wiem ze:
- angażuje się we wszystkie gry i zabawy, do wszystkiego jest pierwszy i rozkręca imprezę
- tańczył z wszystkimi dziewczynkami i opiekunkami
- dokucza „cichemu Robercikowi”

Także rośnie bananowy Oskarek. Mam nadzieje ze nie zgubi tego dynamizmu w kolejnych latach. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 98
  • Odpowiedz
  • 212
@pawciok_: Będzie dzisiaj rozmowa na ten temat ale zajebiscie się cieszę ze z cichego i zamkniętego dziecka zrobił się towarzyski demon. Wszyscy wiemy ze tylko z takim nastawieniem może mu się udać w życiu.
  • Odpowiedz
@krzych0: Dobra projekcja XD beciaki bardzo często robią z siebie durni i pajacują dla odrobiny atencji. Jak wyrośnie na przystojnego chłopa, to może być największym introwertykiem na świecie, a i tak będzie mu łatwo
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: doskonale wie że akurat tego mu nie wolno. Staram się go wychowywać tak jak wychowywano mnie, więc nie ma miejsca na znęcanie się czy dokuczanie słabszym. Nie buduje się pewności siebie na krzywdzie słabszych. Oczywiście można, ale to nie jest rozwiązanie.

@klonopin-retard: Tak, z Twoim starym. Ale jak chodziliśmy na dziewczynki i go zabieraliśmy to nic nie mogliśmy wyrwać.
  • Odpowiedz
@krzych0: chwalenie się, że dzieciak dokucza słabszym. Ty nie wychowujesz Chada, a zwykłego Sebka, jeśli nic z tym nie zrobisz to za 10 lat Twój syn będzie powodem do płaczu i strachu u wielu słabych dzieciaków.
  • Odpowiedz
@krzych0: przeczytałam jeszcze raz i dalej uważam to co w komentarzu wyżej. Napisałeś, że dziecko dokucza komuś cichszemu, więc jeśli nie to miałeś na myśli, to to już nie moja wina.
  • Odpowiedz
@arteria

>będzie powodem do płaczu i strachu u wielu słabych dzieciaków


to tacy ludzie mają większą szansę na sukces życiowy niż ci gnębieni, niestety
  • Odpowiedz