Wpis z mikrobloga

#naukowcywiary #shitwykopsays

zostawiam skrina potomnym, zanim usunie i będzie się wypierał, że niczego takiego nie napisał.

cobyście za każdym razem, kiedy @Brzytwa_Ockhama zacznie coś popierdywać o nienaturalności, albo że homoseksualizm jest wbrew naturze, mieli w pamięci, jaką wybitną wiedzą biologiczną dysponuje ʕʔ
tojuzprzesada - #naukowcywiary #shitwykopsays 

zostawiam skrina potomnym, zanim us...

źródło: comment_l8GHYo81VQ6fT9jTo3UPxTTXvbSOfaFY.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli miesiączka nie jest związana z układem rozrodczym kobiety, to z czym jest związana?


@piczu: Co to za logika xD Oba procesy występują tylko u kobiet, w związku z tym to z pewnością to samo!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
czyli co sugerujesz, że miesiączka jest niepotrzebna i bez niej normalnie kobiety by mogły rodzić?

@piczu: nie wiem czy wiesz ale kobietom na kilka miesięcy przed porodem miesiączki ustają, także TAK, kobiety normalnie mogą rodzić bez miesiączki
  • Odpowiedz
O Jezu, brzytwa zamiast owulacja napisał miesiączka XDDDD BEKA Z PRZYRKI BYŚ NIE NAPISAŁ KARTKÓWKI XDDDD


@Brzytwa_Ockhama: Fajne masz podejście, ale proszę lepiej nie wsiadaj za kółko, bo jak będziesz w ten sposób mylić gaz z hamulcem to nie będzie już tak zabawnie XD
  • Odpowiedz
@piczu oj ile kobiet po ciąży zachodzi w nieplanowaną ciążę jedną po drugiej bo wydaje im się że brak miesiączki (nierzadko wielomiesięczny) = brak owulacji. Reasumując, tak, kobieta może zająć w ciążę pomimo braku miesiączki i nie jest to wcale takie rzadkie na przykład po porodzie i podczas karmienia piersią. Poczytaj o połogu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hound nie napisałem, że to samo tylko że jedno jest związane z drugim.

@kret_w_granulkach nie napisałem, że nie mogą rodzić bez miesiączki. Tylko, że miesiączka jest jednym z elementów do tego by kobieta mogła rodzić.

@nama Czy ta kobieta nigdy miesiączek? Czy była choć jedna ciąża gdy kobieta nie miała ani razu w życiu miesiączki? To w jakim celu jest miesiączka? Do oddychania Ci potrzebna? Jeśli uważasz, że nie
  • Odpowiedz
no ale miesiączka jest nieodzownie związana z owulacją. Kobieta po menopauzie nie ma miesiączki a też w ciążę nie zachodzi. Czy jest przypadek gdzie kobieta nie ma miesiączki a zachodzi w ciążę?


@piczu napisałam Ci wyżej, nie wiem co bełkoczesz w tym ostatnim komentarzu. Wyżej inna dziewczyna też widzę stara Ci się coś tłumaczyć, bezskutecznie. Nothing to do here. Szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
przestańcie już pisać w tym wątku, bo @Brzytwa_Ockhama: nie jest już nim zainteresowany. jak w sumie każdym, w którym ktoś ukazuje jego jawną głupotę. zdarza się to więc dość często, więc długo nie trzeba będzie czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nama: @Ohjeny: no ale niepoważne jesteście. Jeśli uważacie, że "menstruacja to coś innego to efekt zmian, które mają przygotować macicę do przyjęcia zapłodnionego jajeczka", to proszę o konkretną odpowiedź do czego Wam kobietom jest ona potrzebna..
  • Odpowiedz
@aett: no wiesz jak kobieta twierdzi, że miesiączka nie jest w żaden sposób powiązana z wydaniem potomstwa na świat to staram się dowiedzieć czym jest według nich. Zauważyłem, że coraz więcej tu prawaków, lewaków a ludzi mających normalne patrzenie na świat brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piczu: Miesiączka jest związana z BRAKIEM wydania potomstwa na świat (czy też brakiem rozpoczęcia procesu prowadzącego do wydania takowego potomstwa, bądź też brakiem zapłodnienia po prostu). I jest teoretycznie możliwe, by kobieta zaszła w ciążę nie mając nigdy miesiączki (po prostu przed pierwszą), a później zaszła w kolejną ciążę bez występującej miesiączki... i robiła tak dopóki nie dojdzie do menopauzy. Raczej byłoby to nadmiernym obciążeniem dla organizmu, ale - teoretycznie
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: a czy ja powiedziałem, że różnicy nie ma? jest różnica, ale tak samo miesiączka jak i owulacja jest po to, żeby kobieta mogła wydać potomstwo.
@BotGirl: dlatego pisałem, że poza wyjątkami. Ale ogólnie po to miesiączka kobiecie, żeby rodziła. Bo do niczego innego jej to nie jest potrzebne i o to mi chodzi. A to, że ktoś sobie dorabia historię, że miesiączka to "płacz waginy o macierzyństwo"
  • Odpowiedz
@piczu: Powiązanie to nie wpływ. Występuje w tym samym okresie co płodność, bo ma wspólną przyczynę (owulację), a nie bo umożliwia ciążę.


I w którym momencie ktokolwiek napisał że miesiączka nie jest związana z układem rozrodczym? Wiesz co jeszcze jest z nim związane? Wargi sromowe - rosną w okresie dojrzewania, czyli kiedy dziewczyna zaczyna być płodna. A łechtaczka działa intensywnie przy pobudzeniu seksualnym (występuje jej erekcja), które jest nieraz
  • Odpowiedz
@BotGirl: No tutaj:
@Hound: >@piczu: Co to za logika xD Oba procesy występują tylko u kobiet, w związku z tym to z pewnością to samo!

@BotGirl: > przygotować te struktury do rozwoju ewentualnej, zapłodnionej komórki jajowej
skoro miesiączka przygotowuje struktury rozrodcze kobiety do rozwoju zapłodnionej komórki jajowej to pośrednio
  • Odpowiedz
@piczu: On napisał że to nie to samo, a nie że nie mają ze sobą nic wspólnego.
Miesiączka nie przygotowuje struktur rozrodczych kobiety do rozwoju komórki, jest procesem oczyszczenia po braku zagnieżdżenia komórki. A mówiąc o pośredniości to nawet winu można przypisać takie właściwości.

A na wsi rodzi się więcej dzieci, tu masz statystyki z 2017 r.
  • Odpowiedz