Wpis z mikrobloga

#naukowcywiary #shitwykopsays

zostawiam skrina potomnym, zanim usunie i będzie się wypierał, że niczego takiego nie napisał.

cobyście za każdym razem, kiedy @Brzytwa_Ockhama zacznie coś popierdywać o nienaturalności, albo że homoseksualizm jest wbrew naturze, mieli w pamięci, jaką wybitną wiedzą biologiczną dysponuje ʕʔ
tojuzprzesada - #naukowcywiary #shitwykopsays 

zostawiam skrina potomnym, zanim us...

źródło: comment_l8GHYo81VQ6fT9jTo3UPxTTXvbSOfaFY.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zacznie coś popierdywać o nienaturalności

@to_juz_przesada: Jesteś nie na czasie, apologeci katoliccy, a pośród nich Brzytwa w swym najsłynniejszym wpisie nt. homoseksualizmu, raczej porzucają już argument naturalistyczny, odkąd zdali sobie sprawę, że w gruncie rzeczy świadczy przeciw nim.

(...) argument naturalistyczny (coś jest naturalne więc jest dobre) się sypie. Ba! Ten argument i tak jest kijowy więc proszę go nigdy nie używać choćby z tego powodu, że z tego powodu,
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Jesteś już dość dużym chłopcem. Chyba nadeszła pora, byś nauczył odróżniać się miesiączkę - a o niej pisałeś na screenie powyżej - od cyklu miesiączkowego. Tym bardziej, że oba pojęcia masz rozróżnione w artykule na Wikipedii, który sam zalinkowałeś.

rozwijaniem się zarodka

Jakiego zarodka? Odróżniasz w ogóle gamety od zygot?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@to_juz_przesada:

napisałeś głupotę i tyle. a nawet dwie głupoty:

miesiączka jest połączona z rozwijaniem się zarodka i ogólnie owulacją

XDDDDDDD słów na ciebie brakuje. co ma zarodek do miesiączki? pogrążasz się coraz
  • Odpowiedz
Tylko Ty mogłabyś mieć ból d--y o nie-pisanie o cyklu owulacyjnym tylko o miesiączce


@Brzytwa_Ockhama: CO. a gdzie ja zwróciłam ci na to uwagę? zapytałam, co wspólnego ma zarodek z miesiączką, odpowiedziałeś zupełnie bez sensu.

ej dobra, teraz to jest już bardziej straszno niż śmieszno.
ty nie odróżniasz gamet od zarodków, owulacji od miesiączki i w ogóle wszystko ci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@to_juz_przesada:

CO. a gdzie ja zwróciłam ci na to uwagę? zapytałam, co wspólnego ma zarodek z miesiączką, odpowiedziałeś zupełnie bez sensu.


O Jezu, brzytwa zamiast owulacja napisał miesiączka XDDDD BEKA Z PRZYRKI BYŚ NIE NAPISAŁ KARTKÓWKI
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama:

O Jezu, brzytwa zamiast owulacja napisał miesiączka

no ale jakby ktoś zamiast nazizm napisał demokracja to też byłaby beka. Przyznaj po prostu, że nie masz wiedzy nt biologii i to wszystko. Nie znam się na historii, więc się nie udzielam i potrafię przyznać się do błędu, gdy popłynę. Trochę samokrytyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Iście w zaparte w takiej sytuacji tylko sprawia wrażenie, że jesteś mentalnie dzieckiem.


@Hound: Bo jest, a do tego wydaje mu się że jak przeczytał 3 książki i w swoich wpisach użyje 5 trudnych słów to jest inteligentny. W sumie w środowisku w którym się obraca to wystarczy żeby być postrzeganym w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz