Wpis z mikrobloga

@poprostumort: jeden powie tak drugi powie nie. Dla mnie główne plusy okresu szkolnego to mała liczba godzin spędzana w szkole (nawet łącznie z pracą domową było to znacznie mniej niż w pracy), dużo wolnego w roku, łatwość nawiązywania nowych znajomości i brak większych obowiązków. Minusami - brak niezależności, brak pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Omefa1995: szkola>praca
- ruchanie plodnych julek
- mlodosc, benek zawsze sprawny
- Kazda pcha sie na bolca i omefe
- Mlody krol, pijesz ile chcesz bez kaca
- Beztrosskie zycie o nic sie nie martwisz, ze jakas wartoba ci siadzie
- Moze jeszcze jakies dziewice sie znajdzie, a twoja przyszla zona to pewnie juz przebolcowana bedzie i robila przeobrzydliwe rzeczy, a jest z toba tylko po to, aby sie ustabilizowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzozq: Czy ja wiem. Wiek 16-18 niekoniecznie jest najlepszy jeżeli chodzi o związki i seks. W przedziale 20-25 nadal jesteś młody i sprawny, a też ludzie w tym wieku są dojrzalsi i stabilniejsi emocjonalnie + wpadka w tym wieku jest mniejszym problemem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzozq: A czy ja mówiłem teraz o sobie? Po prostu wypunktowałem dlaczego praca jest lepsza od szkoły i dlaczego w wieku 20-25 jest lepiej wchodzić w związek
  • Odpowiedz
o matko ale sami konsumpcjoniści dla ktorych pieniazki sa najwazniejsze. a co z wolnym czasem, 2 miesiecznymi wakacjiami, feriami, przedluzonymi swietami, brakiem zakoli, znajomymi? bo nie wierze ze nie posypaly sie w doroslosci, kiedy czesc powyjezdzlaa, czesc zalozyla rodziny i nie ma czasu. niby mozna miec rozowa, ale to nie to samo. zreszta, co 3 mlody czlowiek jest dzisiaj singlem, wiec... a za gowniarza ktos kto nie mial nawet jednego znajomego to
  • Odpowiedz
Do dziś miewam koszmary, że koniec wakacji i jutro idę do szkoły. Z ulgą budzę się, żeby zebrać dupę do mojej wymarzonej roboty.
  • Odpowiedz