Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks weź gościu spójrz na te swoje historie xD 8 godzin w szkole, potem 8 godzin koszenia trawnika. Pewnie wszystko w zamian za miskę ryżu xD oczywiście każdy uczeń tak żyłę i żyje nawet teraz
  • Odpowiedz
@Tommy__ fajny i pub i tylko 200 zł trochę bieda. Masz trochę racji, jak nie chodziłem do pracy do moim marzeniem był komputer za 1000 zł i bo kasę co zarobiłem wakacje musialem se zostawić na wydatki na cały rok. A teraz monitor za 10 tys kupiłem xD gram se wieczorem a nie lekcje. Jednak w szkole mogłem wstać i obsikac nauczycielke i tak mi nic nie zrobili jak się wkurzylem
  • Odpowiedz
@Tommy__: młode dziurki do wyboru do koloru, paczka kumpli, z ktorymi kazda chwila w szlole była jak impreza, zawsze chętni towarzysze do grania w piłkę, czy pójścia na piwo, co piątek i sobotę imprezy, a liceum to już nawet nie mówię, 18stki co chwile, cudowne chwile, cudowne wspomnienia. Po szkole piłka, gierki i znajomi.Jedyne zmartwienie to odrobić lekcje.
Musiałbym być #!$%@?, żeby za tym nie tesknić.
Tylko lamusy, brzydale i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@belkot1122 ale ja tu piszę o sobie i moich przemyśleniach na temat tego tekstu.

Kiedyś też dalsza ciotka chciała mi dopiec i parę miesięcy po tym jak skończyłem studia powiedziała "No i jak tam? Fajnie było w szkole i na studiach nie? Teraz tylko praca" na co jej odpowiedziałem, że bardzo dobrze bo w końcu mam hajs i czas na swoje rzeczy. Ona się tak zdziwiła wielce i mówi "No nie
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ty to jesteś. Szkoda, że mimo swojego liceum i "statusu" nadal nie wyzbyłeś się syndromu wieśniaka i słomy w butach, bo jedzie od ciebie pretensjonalnym dorobkiewiczem
  • Odpowiedz
Z hajsem mi chodzi o to, że dawniej musiałem czekać na jakieś urodziny, dzień dziecka, wigilię, żeby dostać tą stówę i coś sobie kupić. Takiego ps3 czy PSP nigdy nie kupiłem bo nie było mnie stać.


@Tommy__: To jest jedna z bardziej #!$%@? rzeczy w byciu bombelkiem, nie masz wpływu na to czy się urodzisz w biedorodzinie czy nie, jak tak to będziesz musiał spiąć dupę i się pogodzić z
  • Odpowiedz
@Zborek: Bo napisałem prawdę? Wiecznie słyszałem ten tekst i wbił mi się w pamięć. Sorry ale takie gadanie, że to najlepszy moment życia a potem jest #!$%@? to jest coś czego żadnemu dziecku bym nigdy nie powiedział
  • Odpowiedz
@Tommy__: Mmm ja to jestem taki bogaty, normalnie na wszystko mnie stać. Kiedyś to nad Bałtyk jeździłem, a teraz to stać mnie na wynajem mieszkania w Beverly Hills.
O jaki ja jestem bogaty! Słyszycie ludzie??

Trochę mi to przypomina sebków wracających z Holandii po zbiorach borówki
  • Odpowiedz
@Tommy__: Uważaj bo twoja dupa będzie następna.
Za każdym razem jak wykopek nie wie co napisać, to przeszukuje profil jakby tu wyciągnąć jakiś brud.
  • Odpowiedz
weź gościu spójrz na te swoje historie xD 8 godzin w szkole, potem 8 godzin koszenia trawnika. Pewnie wszystko w zamian za miskę ryżu xD oczywiście każdy uczeń tak żyłę i żyje nawet teraz


@zalozylem_usunalem_powrocilem: No wolne miałem tak po 21, ale wychodzić z domu już nie mogłem, albo kilka godzin w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie jak ktoś mieszkał w dużym domu typu kostka
  • Odpowiedz
@Tommy__: święte slowa. Jak miałem 70 godzin opuszczonych to zaraz wzywali matkę i straszyli kuratorem. Teraz mam własną firmę i 22.09 jadę na 2 miesiące w Europę pozwiedzać stary kontynent. Kto tęskni za szkolą? Jeszcze ta pamięciowa. Wszyscy czytali opracowania bo jak powiedziałeś coś od serca to dostałeś pałe bo nie taka odpowiedź będzie punktowana na maturze. Fabryka posłusznych, ludzi robotów które mają wykonywać przez 8 godzin polecenia.
  • Odpowiedz