Wpis z mikrobloga

348385,60 - 2,1 = 348383,5

Tylko trzy miesiące na przygotowania i mordercza trasa przez miejski park, ale udało się, charytatywny Mini Półmaraton Racibórz na 2,109 km jest mój!

A tak serio – biegać zaczęłam w maju po namowie koleżanki, miałyśmy pobiec razem właśnie w tej imprezie. Niestety koleżanka szybko zrezygnowała, ale nie po to wydałam w Decathlonie 50 zł na buty, żeby leżały w szafie xD I tak motywowana (świadomie lub nie) przez jednego mirka biegałam sobie co drugi dzień, aż w końcu nie wiem jak, ale zaczęłam biegać 30 minut bez przerwy. W życiu bym nie przypuszczała, że da się to zrobić od zera w kilka tygodni :D

Te dzisiejsze dwa kilometry niby wyglądają głupio, ale bieg w 30-stopniowym upale o całkowicie innej porze dnia, niż się zawsze trenuje, sprawił, że trochę się cykałam, głupio byłoby przybiec na metę padniętym xD Ale wszystko poszło dobrze. A potem odbył się bieg główny, w którym wziął udział mój trener-mirek i mimo ciężkich warunków wykręcił dobry czas ( ͡ ͜ʖ ͡)

To miał być mój pierwszy i ostatni udział w zorganizowanym biegu, ale już się zaczynam czaić na jakiś 5-kilometrowy xD

#sztafeta #bieganie #pokazmirka #chwalesie #raciborz
choochoomotherfucker - 348385,60 - 2,1 = 348383,5

Tylko trzy miesiące na przygotow...

źródło: comment_QCzpthYQmNnqFkKtZReiLRBMeAH1RVuq.jpg

Pobierz
  • 35