Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...
źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg
  • 278
mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min

@ChcePascLamy: oczywiście liczyć rozpoczynasz od momentu w którym pomyślałeś o tym, że może byłby seks? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przypominam, że średni czas, który ludzie spędzają na uprawianiu seksu, to 3-7 minut, niewielu ludzi uprawia seks przez dłużej niż 12 minut.


@simperium: Ty i plusujący chcieliście zabłysnąć, choć OP wytłumaczył konkretnie, co
@blyskciupagi: Ja także, nawet już z kimś o tym dyskutowałem na wykopie. Miło mi poznać!

@ChcePascLamy: Jestem po Twojej stronie, ale @kt13 ma dużo racji, to potrafi być frustrujące dla obu stron i faktycznie bez naprawdę niezłej kondycji po prostu nie da się tak długo wytrzymać, więc przeciętny śmiertelnik Ci nie uwierzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, u większości to objawia się raczej zanikiem libido,
Buahaha @ChcePascLamy wskaz mi gdzie napisałam że leże i się nudzę. Nawet jak masz naprawdę dobry seks to kobietę orgazmy też męczą a możemy ich mieć bardzo dużo i być tym styrane. Nie wyobrażam sobie dochodzić co chwila przez ponad pół godziny. W którymś momencie już się odlicza do końca
@NoMercyIncluded true.. :) myślę że część komentujących to po prostu dzieci znające seks tylko z Internetu nie rozumiejących że seks po trzydziestce wygląda nieco inaczej i rzadko jest to dwuminutowa namiętność w przydrożnej toalecie. To już moje drugie podejście z anty, wcześniej miałem to samo, natomiast gdy się odstawi leki to pierwszy tydzień seksu zmienia się o 180 stopni, działanie jest odwrotne że można skończyć po kilku ruchach
Escitalopram


@ChcePascLamy: Ah, dokładnie to samo. Wcześniej antydepresanty brał różowy i miała taki sam efekt. Dalej miała ochotę, ale zamiast tych 2-3 orgazmów robiło się 0-1 i to ja miałem z tym problem, kręci mnie cholernie przyjemność drugiej strony, a ciężko było mi uwierzyć, że naprawdę dalej jest jej dobrze, po prostu nie do końca. Potem sam zacząłem terapię i zrozumiałem, o co jej chodziło

Aha - jestem przed trzydziestką, po
@TheSjz3: Escitalopram. Nie dla każdego jedyną motywacją do seksu jest zwierzęcy popęd, czasami po prostu można to lubić, zwłaszcza ze stałą partnerką. Wtedy nie potrzebujesz libido, psychika zapewnia podniecenie, a że masz zaburzone odczuwanie niektórych bodźców, to po prostu nie możesz dojść przez kilkadziesiąt minut.

Lubię te momenty, gdy widzę w notatce "Po prostu głupi" i okazuje się zgodna ze stanem faktycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChcePascLamy: odpowiadając na pytanie, był taki czas że dość często jak na regularnosc spotkań;). W ciągu 4 dni spedoznych razem można by powiedzieć że sporo bo jednego dnia to chyba z 4 razy... Chociaż się sumienie wahało czy to przystoi osobie wierzącej