Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg
  • 278
@ChcePascLamy: 2 razy dziennie to już jak zwierzęta, jak chów wsobny popędzany prymitywnymi instynktami.

Aha i nie nazywaj tego "wyjątkowym". Bzykanie się to najbardziej podstawowy element każdego stworzenia na tej ziemi. Od bakterii, po zwierzęta w tym ludzi. Na różny sposób. Bzykając inną osobę, wytwarza się u ciebie w mózgu to samo, co u szczura, który się bzyka.
@InsaneMaiden nawet nie wiesz jak bawią mnie niedowierzające komentarze jak Twój, myślałem że prócz garstki chronicznie nie uprawiających seksu na tym portalu są normalni ludzie których korzystając z anonimowości można spytać jak wygląda ich życie seksualne a "sekret" stosunku dłuższego niż średnia został już tu kilka razy objaśniony przez innych użytkowników
@InsaneMaiden powiedz mi jedną niemożliwą rzecz którą napisałem a charakter... no to powiem Ci że zdolna jesteś że #!$%@?łaś mnie po jednym wpisie bo już nie jeden psychoterapeuta sobie odpuścił po wielu miesiącach. Udajesz że zjadłaś wszystkie rozumy a nie potrafisz pojąć że ktoś uprawia seks dłużej niż wynosi średnia, musisz być strasznie ograniczona bo nawet z matematyki wynika że muszą być tacy co robią to dłużej by średnia się zgadzała