Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg
  • 278
Nie dla każdego jedyną motywacją do seksu jest zwierzęcy popęd, czasami po prostu można to lubić, zwłaszcza ze stałą partnerką


@NoMercyIncluded bardzo fajnie to ująłeś. Nie zaprzecze że moim celem trochę było doprowadzenie do bólu dolnej części pleców części użytkowników portalu którzy tu codziennie szkalują kobiety bo żadna ich nie chce ale wszystko co napisałem to prawda. Lubimy seks i sprawia nam to przyjemność, niektórzy grają ze swymi połówkami w gry czy
@ChcePascLamy: Trochę słabo, ja właściwie rucham codziennie, 24h na dobę, drobne przerwy na sen, i dalej do roboty. Tzn. może nie do roboty bo trochę takie bierne seksienie, ale chyba się liczy. Rząd mnie tak rucha w dupę, że już na inny nie mam sił. Ale trzeba przyznać, jest konsekwentny w swych działaniach, nigdy nie boli go głowa, jestem ruchany bez mydła non stop. A jak tam wasze życie erotyczne?
@madiksa serio myślisz że Bóg się gniewa ponieważ kochasz drugiego człowieka tak mocno że chcesz z nim odbyć ten wyjątkowy akt miłości? W dawnych czasach wstrzemięźliwosc seksualna była 'zalecana' przez Boga czy tam proroków spisujacych książkę bo zwyczajnie było to niebezpieczne ze względu na liczne nieuleczalne wenery, ale dziś? Szczególnie gdy masz stałego partnera myślę że Bóg nie ma nic przeciw ;)
W ciągu 4 dni spedoznych razem można by powiedzieć że sporo bo jednego dnia to chyba z 4 razy... Chociaż się sumienie wahało czy to przystoi osobie wierzącej


@madiksa: Jestem pewien, że Bogu robi różnicę, ile razy. Będziesz kochać się z ukochanym, trzy dni z rzędu, do trzech razy dziennie. Nie dwa, nie cztery, lecz liczbą tą będzie trzy!
Niech Stwórca szybko wyda jakąś aktualizację przepisów, bo to niepoważne, by dorośli
@ChcePascLamy miałam zadać ostatnio bardzo podobne pytanie na wykopku... tylko, że my jesteśmy ponad rok że sobą. Ale łącznie w tym czasie może nie kochal8smy 1,5 miesiąca
... I w tym 12 dni się nie widzieliśmy. Czy uzależnienie? Nie wiem. Ale nie przeszkadza nam to wcale. Nazywam to tak, jesteśmy po prostu bardziej wrażliwi... :D
@maly_nka zadanie takiego pytania na wykopie to jak pójście na zebranie KKK będąc czarnym ;)
Mi też to nie przeszkadza ale rozmawiając ze znajomymi odniosłem wrażenie że ludzie nie robią tego tak często. Mówię o ludziach w związkach bo wiadomo że będąc singlem ciężko o regularność
teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min.

jak poznać że ktos tak naprawdę nigdy nie uprawiał seksu xD


@diogene: też właśnie o tym pomyślałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)