Wpis z mikrobloga

CDPR robi Wiedźmina bez czarnoskórych postaci i z minimalną liczbą postaci LGBT, bo gra odnosi się do średniowiecza
Prawica: Dokładnie, gdyby gra była osadzona w przyszłości w społeczeństwie zachodnim to mogłyby być postacie LGBT i czarni, ale w Wiedźminie to nie ma sensu!

CDPR robi Cyberpunka z czarnoskórymi postaciami i bardzo rozbudowanymi opcjami LGBT, bo gra odnosi się do przyszłości
Prawica: OLABOGA NIE KUPIĘ CYBERPUNKA, HOMOLOBBY I SOROS NISZCZĄ MI ŻYCIE

#cyberpunk2077
  • 19
@Slavonlorden: Chyba mi nie powiesz, że zwolniony pracownik nie zasłużył na to zwolnienie. Cały problem prawaków (bo nie każdy prawak jest prawicowcem) polega na tym, że oni ciągle czują się atakowani. Dwóch facetów weźmie ślub? Atak na prawicę. Kobieta zmieni sobie płeć? Atak na prawicę. Więcej opcji wyboru w grze? Atak na prawicę. A lewacy mają prawo czuć się atakowani, bo np. w Białymstoku dosłownie byli atakowani.
@Slavonlorden: Chyba mi nie powiesz, że zwolniony pracownik nie zasłużył na to zwolnienie. Cały problem prawaków (bo nie każdy prawak jest prawicowcem) polega na tym, że oni ciągle czują się atakowani. Dwóch facetów weźmie ślub? Atak na prawicę. Kobieta zmieni sobie płeć? Atak na prawicę. Więcej opcji wyboru w grze? Atak na prawicę. A lewacy mają prawo czuć się atakowani, bo np. w Białymstoku dosłownie byli atakowani.


@SuspendedInGaffa: Jakieś konkretne
@SuspendedInGaffa: Wy sobie chyba wymyślacie ten rzekomy ból dupy prawicy z tymi opcjami LGBT nie widziałem jeszcze ani jednego takiego postu za to ciągle widzę jakieś zbulwersowane osoby które obarczają prawaków o ból dupy którego tak naprawdę nie ma. Nie jestem prawicowcem tylko dziwi mnie ta cała sytuacja o której wszyscy piszą a której nie widać.
@Pryksryk: Bo tak działa wykop - widzisz plusowane komentarze. Czasem prawaki powiedzą jeszcze coś z sensem i plusy rozkładają się po równo, przez co widać dyskusję. W tym przypadku się po prostu ośmieszyli i do gorących trafiły same odpowiedzi na wysrywy, które się pojawiały rano na wykopie. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)