Wpis z mikrobloga

Cześć, za miesiąc zostanę chrzestnym. W prezencie chcę dać drewniany kuferek zrobiony ręcznie, który otworzy sobie na 18stkę. Wrzucę tam jakiś list z moimi radami życiowymi dla siostrzeńca, których potem będę się wstydził, ale to dopiero za 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kuferku chciałbym, żeby też znalazła się butelka w----y, której wartość przez te lata wzrosłaby. Poleci ktoś jakąś butelkę w cenie 1000-1500zł? Trochę już czytałem to, wiem że trzeba się rozglądać za jakimiś rocznicowymi, wydanymi z jakiejś okazji, ale może ktoś ma tutaj większą wiedzę?

#w----y #a-----l #prezent #chrzciny

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawidowww: Blue Label to dobre w----y, ale kosztuje mniej niz 1000 zl (kosztuje ok 600 zl). Chociaz moze znajda sie drozsze wersje, ale nie mialam okazji sprobowac drozszych.
  • Odpowiedz
@czeczen123 oj niewierny xd

W---a weselna mojej siostry leży już 20 lat xd moich rodziców nadal by leżała gdyby nie była wzięta na imprezie. Miód pitny leży 17 lat. Butelka dębowej u moich rodziców około 16 lat
  • Odpowiedz
chciałbym, żeby też znalazła się butelka w----y, której wartość przez te lata wzrosłaby.


@Dawidowww: to ciekawie czytałeś jeżeli uważasz, że w----y leżąca w butelce nagle stanie się bardziej szlachetna xD. Starzeć się może w beczce najwyżej a wzrost ceny może wyniknąć z ograniczenia ilości tych butelek na rynku. Ty czytałeś a nie masz pojęcia a gówniarz ma niby docenić. Poroniony pomysł.
  • Odpowiedz
@Dawidowww: a może jakaś złotą monetę? albo srebrną są tańsze i w tej cenie możesz kupić ok 20szt. chociaż lepiej byłoby kupić pakiet 25szt. hermetycznie zamkniętych. Niestety ale uncja złota to juz ponad 6k
  • Odpowiedz
@Dawidowww: Niestety wartość w-----y nie wzrośnie... 5 letnia w-----y po 18 latach nadal będzie 5 letnią w-----y - liczy się tylko czas spędzony w beczce...
  • Odpowiedz
@beefislife: Czy ja wiem... w-----y to nie wino. Po przelaniu do butelek nie zmienia się jej aromat. Ale w sumie zależy jak ktoś do tego podejdzie ;) w najlepszym wypadku będzie mógł powiedzieć że pije 5 letnią w-----y która ma 18 lat. :)
  • Odpowiedz
Butelka 17 lat wytrzymała do momentu głupiego pomysłu. Stwierdziłem, że drogie alkohole na prezent dla dzieciaka to głupi pomysł.


@tazzy83: Przecież to świetne wspomnienia, że na imprezie odwaliłeś taką głupotę xD
  • Odpowiedz