Wpis z mikrobloga

Cześć, za miesiąc zostanę chrzestnym. W prezencie chcę dać drewniany kuferek zrobiony ręcznie, który otworzy sobie na 18stkę. Wrzucę tam jakiś list z moimi radami życiowymi dla siostrzeńca, których potem będę się wstydził, ale to dopiero za 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kuferku chciałbym, żeby też znalazła się butelka whisky, której wartość przez te lata wzrosłaby. Poleci ktoś jakąś butelkę w cenie 1000-1500zł? Trochę już czytałem to, wiem że trzeba się rozglądać za jakimiś rocznicowymi, wydanymi z jakiejś okazji, ale może ktoś ma tutaj większą wiedzę?

#whisky #alkohol #prezent #chrzciny

  • 104
  • Odpowiedz
@Dawidowww: wez nie sluchaj bandy stulejarzy, chcesz whisky inwestycyjna to kup cos z destylarni, ktora juz nie istnieje albo taka, ktora ma tylko bardzo limitowane edycje.
  • Odpowiedz
@Dawidowww: Tylko pamiętaj, że ten kufer musi być wykonany z tytanu. Zamek powinien mieć 24 rygle i dodatkowo dwa niezależne systemy zabezpieczające przed otwarciem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Raczej kiepski pomysł, żeby rady życiowe leżały 18 lat. Stracą na wartości. Lepiej raz w miesiącu bierz chłopaka na pogadanki. Niech się od małego ucz życia. ( )
  • Odpowiedz