Wpis z mikrobloga

Cześć, za miesiąc zostanę chrzestnym. W prezencie chcę dać drewniany kuferek zrobiony ręcznie, który otworzy sobie na 18stkę. Wrzucę tam jakiś list z moimi radami życiowymi dla siostrzeńca, których potem będę się wstydził, ale to dopiero za 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kuferku chciałbym, żeby też znalazła się butelka whisky, której wartość przez te lata wzrosłaby. Poleci ktoś jakąś butelkę w cenie 1000-1500zł? Trochę już czytałem to, wiem że trzeba się rozglądać za jakimiś rocznicowymi, wydanymi z jakiejś okazji, ale może ktoś ma tutaj większą wiedzę?

#whisky #alkohol #prezent #chrzciny

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W kuferku chciałbym, żeby też znalazła się butelka whisky, której wartość przez te lata wzrosłaby.


@Dawidowww: zaraz, a to nie jest tak, że wiek whiskey liczy się tylko do momentu zabutelkowania? Starzeje się tylko w beczce, a w butelce już na zawsze będzie miała tyle samo lat…
  • Odpowiedz
@Dawidowww: zaraz, a to nie jest tak, że wiek whiskey liczy się tylko do momentu zabutelkowania? Starzeje się tylko w beczce, a w butelce już na zawsze będzie miała tyle samo lat…


@enron: tak jest. Walory smakowe, "wiek" whisky się nie zmieni, ale może wzrosnąć wartość jeśli był to jakiś dobry wypust którego za X lat już na rynku nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Inguz: starzy się śmiali sami z siebie, że gówniarze żadnych walorów smakowych nawet nie poczuli....racząc się tanim piwskiem i wódką
  • Odpowiedz
W kuferku chciałbym, żeby też znalazła się butelka whisky, której wartość przez te lata wzrosłaby.


@Dawidowww: A z jakiej racji cena whisky ma wzrosnąć, jak whisky nie dojrzewa już w butelkach. XD

Jak kupisz dziesiecioletnią whisky i będziesz ją kisił przez 10 lat to nie masz 20 letniej whisky, tylko kiszoną przez 10 lat dziesięcioletnią whisky.
  • Odpowiedz