Wpis z mikrobloga

Poszłam z #niebieskipasek do jakiegoś Deichmanna celem zakupu butów do garnituru. Siedzimy se kulturalnie, niebieski przymierza kolejne modele, gdy nagle słyszymy rozmowę między #madka a #bombelek lvl ok. 8:
M- to które buty chcesz?
B- te z tęczowym paskiem!
M- z tęcza? Jak pedał jakiś chcesz wyglądać?
Po czym wzięła inną parę i wraz z bombelkiem udała się w kierunku wschodzących kas xD
#lgbt #patologiazewsi #logikarozowychpaskow #dzieci
  • 22
@Strrzyga: Oczywiście przesiadam, ale co jak taki dzieciak naprawdę chciał wybrać buty, które by do niego pasowały? Które na fazie młodzieńczego poszukiwana siebie pozwoliły by mu się czuć pewniej siebie ze swoim rozwijającym się gustem estetycznym? Tego się nie dowiemy, bo locha rozpłodowa z rozpięta zworką łącząca dwie półkule postanowiła wybrać za niego. W końcu nie po to wydawała na świat chłopaka, by odstawiał teraz jakieś pedałkowate akcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Strrzyga: no i to jest mega smutne. rośnie kolejne pokolenie ludzi nietolerancyjnych - takich, którzy nie widza problemu w tym by źle mówić o bliźnim. ludzi, któryś nie znając osobiście żadnego geja (albo znając, ale nie mając pojęcia że ten ktoś jest gejem) nie mają oporów przed tym by całą grupę osób LGBTQ* po prostu oczerniać.

a najgorsze jest to, że Ci ludzie będą mieli ogromne problemy w przyszłości - bo
@robert7454 chciałabym żeby to była prowokacja xD
Wgl nie pamiętałam że opisałam tę historię tutaj, w nocy działo się bardzo dużo, znalazłam jeszcze telefon jakiegoś sebka którego jedyną wiadomością wysłaną do mamy było "nagrałem to jak kopiesz w drzwi i mnie wyzywasz. Skończę z tobą patologio"... Im dluzej szukałam kogoś z kim mogę się skontaktować żeby oddać telefon tym robiło się ciekawiej xD
@Strrzyga O cię #!$%@?... to wręcz nieprawdopodobne! Nigdy bym nie podejrzewał, że na świecie dzieją się takie rzeczy! Dzięki za podsłuchanie i szczegółową relację na mikro!!!