Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gry #fortnite

Mam syna 9lvl. Oczywiście na PS4 gra mega za dużo w Fortnite. Mega za dużo też wydałem już pieniędzy na skiny i emotki ale mniejsza z tym.

Nie grałem w gry od wieków. ostatnio chyba CS1.6 jakieś 18 lat temu.
Ostatnio postanowiłem zainstalować sobie tego gniota Fortnite na swoim PC (kuźwa chyba z 30GB).
No i dołączyłem do teamu mojego syna. Zdziwiły się małolaty bo nie jestem totalnym lamą i coś jeszcze pamiętam z FPSów. Tylko to budowanie ścian, schodów jest mega wkurzające. Pół klawiatury trzeba ogarniać :(

Generalnie syn jest mega dumny bo jestem jedynym ojcem, który gra ze swoją pociechą (w tej ekipie przynajmniej).
Miło mi bo młody zamiast gonić razem ze swoją ekipą to wciąż mnie ochrania i wspiera :)
Ps. tylko jakoś nie chce mi się uruchamiać mikrofonu jak reszta tych dzieciaków.

#40plusclub
  • 97
@Arkadian: graj z gówniarzem skoro organizm jeszcze nie zdziadział :P z moim starym rozegraliśmy kilkanaście tysięcy bitew w WoT, do tej pory ma 2 lub 3 multikonta z nafarmionym na niskich tierach win ratio w top100 serwera EU ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale po 50-tce refleks i skill drastycznie mu poszły w dół i już sobie darował gierki ;)
W nic.


@samuraj24: Wiesz co? Fajnie tak powiedzieć ale w realu to nie działa tak pięknie.
W klasie młody ma kolegę co rodzice mu specjalnie nie kupili konsoli i komórki bo wyszli z takiego założenia jak ty.
Skutek jest taki, że reszta kolegów tamtego dzieciaka odsunęła od wszystkiego i nie chcą nawet z nim na hulajnogi wychodzić bo nie mają wspólnych tematów. Nawet jego matka na zebraniu się żaliła, że jej