Wpis z mikrobloga

Mirki, pokonałem trasę z gruzińskich gór do Stambułu. Wszystko autostopem w Ok 2 tygodnie (oczywiście po drodze zwiedzając wszystko co mogłem) ale nie pisze żeby się chwalić, nie jedzie ktoś może akurat ze stambulu albo miast po drodze do Polszy? Goni mnie termin a sił na dalsze stopowanie z każdym dniem mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze #autostop #turcja i może tez #tir
Pobierz Towarzysz_Szwagier - Mirki, pokonałem trasę z gruzińskich gór do Stambułu. Wszystko a...
źródło: comment_KVEobV1T7ZbT1wltgdNLs7sIfyIa1G1r.jpg
  • 42
Czyli rozumiem że jak nie stać mnie lufthanse to mam siedzieć w domu? XD a to przepraszam


@Towarzysz_Szwagier: po prostu powinieneś wybierać kierunki na które cię stać, a nie żebrać o powrót

@PoteznaLokomotywa: @pd19: normalny backpackers to ktoś podróżujący na własną rękę z plecakiem, przeważnie niskim kosztem, ale płacący za siebie (za nocleg, transport itp.) OP to aktualna zmora Azji i wielu innych państw czyli begpackers, osoba jeżdząca w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Deska_o0: @PoteznaLokomotywa: @Deska_o0: @Deska_o0: Kuźwa gościu pojechał na fajna wycieczke na stopa, pochwalił sie na portalu ze śmiesznym obrazkami i spytał czy ktoś nie wraca, nie żebrze o hajsy a piwniczaki od razu po nim cisną określeniem które poznali na tym portalu parenaście dni wcześniej i które nie pasuje do OPa, gardzę wami.
A @Towarzysz_Szwagier: trzymaj się i powodzenia!!
@filoop: to że znasz to określenie od kilku dni to nie moja wina, ja spotkałem się z tą plaga w Azji i obydwu Amerykach, rzadziej w europie, ale jak widać i tutaj zagościła. Proponuję wyjsc z domu zanim zaczniesz kogoś nazywać piwniczakiem i zachowywać chociaż odrobinę RiGCz bo ci brakuje
ale gdzie on zebrze? Pyta czy ktoś nie jedzie w tym kierunku tak samo jak robią wszyscy na grupach autostopowych, i taka jest idea autostopu generalnie.


@czlapka: to wykop jest grupą autostopową, czy nie zauważyłem że napisał o jakiejś składce na paliwo?( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli coś mi umknęło to nie widzę problemu przyznać się do błędu i przeprosić, ty jesteś w stanie?

czytaj ze zrozumieniem napisałem