Wpis z mikrobloga

Mirki, pokonałem trasę z gruzińskich gór do Stambułu. Wszystko autostopem w Ok 2 tygodnie (oczywiście po drodze zwiedzając wszystko co mogłem) ale nie pisze żeby się chwalić, nie jedzie ktoś może akurat ze stambulu albo miast po drodze do Polszy? Goni mnie termin a sił na dalsze stopowanie z każdym dniem mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze #autostop #turcja i może tez #tir
Towarzysz_Szwagier - Mirki, pokonałem trasę z gruzińskich gór do Stambułu. Wszystko a...

źródło: comment_KVEobV1T7ZbT1wltgdNLs7sIfyIa1G1r.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deska_o0 a czy wykop jest platforma sprzedażowa na przykład? Ludzie o różne rzeczy tu pytają bo nie ma wielu takich miejsc w polskim internecie. Jest poprawnie otagowane jako #autostop swoją drogą
  • Odpowiedz
J--------e koleś się zapytał czy może akurat jakoś wykopek nie jedzie po trasie a jakiś pet zaczyna wylewać na niego pomyje XD. Stary nikogo o nic nie prosi i raczej jak mu nikt nie pomoże to wróci tak jak przyjechał i tyle xd. Ludzie to j----i materialiści.
  • Odpowiedz
@filoop: @czlapka @toniaszek zapoznajcie się z definicją tego słowa i sami oceńcie czy przypadkiem to nie wy czepiacie się tego że piszę prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żebranie – proszenie w miejscu publicznym o dobrowolne wsparcie materialne bez oferowania czegokolwiek w zamian (np. towaru lub uslugi).
  • Odpowiedz
@filoop: Sorka że tak późno ale dopiero mam neta, samolotem do Kutaisi stamtąd już wszystko autostopem najpierw do Mesti w gruzińskich górach. Z gór do Batumi stamtąd do Rize potem Trabzon, Sumela,Gumushane,Sivas,Kayseri,Konya,Izmir. Następnie z Canakkale prom na galipolli potem powrót na stronę azjatycka do Bursy i Stamtąd już do Stambułu. Oczywiście stopów więcej ale tak w przybliżeniu to wyglądało.
Towarzysz_Szwagier - @filoop: Sorka że tak późno ale dopiero mam neta, samolotem do K...

źródło: comment_X5dqJIpqoVJIb6X00qDmTK2MXAoPgsmM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szwagier: nie tylko izmir cały zachód tracja i wiadomo centrum Stambułu :) konya ma opinię najbardziej konserwatywnego miasta w centrum :) ale są wyjątki eskisehir niby w środku a tez luz a bursa zachód a konserwatywna :)
  • Odpowiedz