Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, pragnę poinformować, że nie toleruję:
- spermiarzy (psują rynek, nie mają godności i wstydu, pompują ego p0lek),
- feministek,
- białorycerzy, (ich powołaniem życiowym jest lizanie dupy kobietom i walka o ich dobre imię, tak jakby one były jakimiś niewinnymi aniołami, którym nic nie można zarzucić. Nie wiem czy oni myślą, że w ten sposób zamoczą, bo lizanie dupy nie jest przecież atrakcyjne. A może po prostu ulegli kobietocentrycznej propagandzie, bo są naiwni?)
- agresywnych normików patusów ("Wyjdź do ludzi, idź pobiegaj, napij się piwka a nie zamulasz, #!$%@?. Poruchałbyś jakieś panienki!".)
- biernych, roszczeniowych księżniczek z ego wywalonym w kosmos, wykorzystujących mężczyzn, czyli p0lek
- podwójnych standardów
- lewactwa (bo ono jest źródłem wielu patologicznych narracji, jak np. feminizm),
- prawackiego kultu "silnych mężczyzn" według którego faceci mają znosić trudy i niesprawiedliwości tylko dlatego, że mają penisa, tak jakby to był uzasadniony powód wyższych i nieuczciwych oczekiwań wobec mojej płci,
- demokracji (politycy troszczą się o to by przemówić do stada baranów w ten sposób, by mieli po prostu zapewnioną następną kadencje i mogli dalej czerpać z koryta. Nie bądźcie naiwni, tu nie chodzi o dobro państwa, bo ludzie się nie znają na polityce, więc ich wybory nie są racjonalne tylko emocjonalne. Dlatego nigdy nie będzie dobrze.)
- pajacowania,
- kultu cipy,
- ludzi używających argumentum ad animum (czyżby merytoryczne argumenty ich przerastały, więc są zmuszeni do takich zagrywek?)
- ludzi, z którymi dyskusja polega na tym, że nawet nie czytają do końca tego co oponent w polemice napisał - bo przecież jak to tak, facet śmie być niezadowolony, mieć jakieś obiekcje, wytykania szkodliwych tendencji? Facet ma czelność coś mówić nieprzychylnego kobietom?! - wówczas mechanizm jest prosty, tworzy się emocjonalny bełkot, takiego faceta się wyzywa, przypisuje mu jakąś ukrytą emocjonalność (najczęściej zarzuca się FRUSTRACJE, tak jakby to wystarczyło by skończyć dyskusje), nadaje łatkę (mizogina, incela, przegrywa, #!$%@?, prawiczka) - i bach, wówczas taka osoba ma zamkniętą mordę i można się rozejść dalej żyjąc w swojej wygodnej bańce. GENIALNE, PRAWDA? Oni nawet nie robią tego często świadomie :p to są ich automatyczne reakcje.
- konformizmu (łatwiej jest niczego nie kwestionować, prawda? ;))
- atencyjnych, próżnych ludzi

Ja naprawdę chciałbym być pozytywny, ale to byłoby naiwne. Musiałem to jakoś podsumować, jak się zgadzasz to możesz dać lajka, pozdrawiam.

#przegryw #p0lka #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #przemyslenia #dziewczynybeztabu #gorzkiezale
  • 39
@Thachi W sumie jak czytam Twoje komentarze to rzadko się zgadzam (ale z tyłu głowy myślę sobie, że często prowokujesz/trollujesz ww. grupy) a pod tym wpisem sam mógłbym się podpisać. No może poza "lewactwa" bo nie mam przez to pojęcia, czy masz na myśli skrajną lewicę (wspomnianie feministki) czy lewicę ogółem, bo uważam - jako centrysta - że obie strony są potrzebne do kształtowania poglądów, po prostu skrajne strony są #!$%@?, jak
@Czarnapixapl naucz się czytać typiarzu, feministki to w zdecydowanej większości skrajna, toksyczna lrwica. Skrajna prawica w postaci łysych łbów i patologii KK jest tak samo zła, obrzucacie się gównem kto jest gorszy a tu chodzi o to, by być jakkolwiek dobrym i wyciągać dobre strony swoich autorytetów i poglądów, a nie podążać za masą, trendem i władzą po jednej czy drugiej stronie.

Jeśli tego nie rozumiesz to i tak cię nie przegadam,
@Czarnapixapl Jeszcze dodam żeby mieć pewność że zrozumiesz co mam na myśli - Nie wspieram żadnej bandy skrajnych idiotów: feministek, pantoflarzy od matriarchatu, lateksowych potworów na ulicach tak samo jak łysych narodowców z maczetami, tego frajera 15-latka gigakatola i każdych innych, zamkniętych we własnej, ciasnej głowie ludzi. Skrajnych centrystów (ww. komformistów) też nie. Strony nie są po to by się do jednej #!$%@?ć i siedzieć tam bez kwestionowania, czy 101% poglądów głoszonych
@XkemotX: ludzie po prawicy ktorzy sa ekstremalni sa wytykani palcami, ludzie na lewicy którzy sa ekstremalni nie sa wytykani palcami. prawica ta ktora jest w mediach itp, a nie tak jak mowisz ze sa to jacys czlonkowie KKK stanowczo mowia nie wszyskim patologiom i muszą to robic, lewica nie robi tego. Mowie ci, ze wybierasz najspokojniejsza opcje, bo jestes ugodowy, musisz wybrac strone bo inaczej ludzie z ekstrem przejmą cale ruchy.