Wpis z mikrobloga

@PaulStanley: Nice. No my z moim przyjacielem wynajęliśmy autko i jeździliśmy sobie po całej wyspie. Trochę tu, trochę tam. Trochę zwiedzania, trochę plażowania, trochę imprezowania, trochę poznawania lokalnej kultury. No sztos po prostu :) Kocham Karaiby

@MelBrooks: No chyba śmieszny jesteś w tym momencie. Wszyscy moi znajomi mi zazdrościli wyjazdu na Karaiby. Do Egiptu można spokojnie pojechać za 2 czy 3k. Dominikana na kilkanaście dni z wycieczkami, zwiedzaniem, plażowaniem, jedzeniem,
@majkkali: no w dwóch to wam raźniej było, ja jak wyszłam poza hotelowa plaże to PANIIII PANIIII CHOĆ PANI JA PANI COŚ POKAŻE OBRAZY PAMIONTKI NASZYJNIKI MAM PERFEKT NASZYJNIK DLA PANIIII

Trochę to przerażające było ale przynajmniej dowiedzialam sie ze wygladam jak gwiazda holiłud xDD
@majkkali: oczywiscie ze jest popularne. skad wziales te ceny? ja sie zamknalem z przelotami w 7.5k #!$%@? ale cebularz xD ale dobrze, chwal sie przed znajomymi, mam nadzieje ze na insta tez fotorelacja byla xD xD
haha, nie jest? tak samo zanzibar moze nie jest? i jak sie podobala wycieczka z biura podrozy i wycieczki kupione w hotelu? myslisz ze zwiedziles dominikane czy dostales 'turist standard'? xD