Wpis z mikrobloga

Ciekawi was jak to jest ,,wciągnąć się" w mmo? Mogę wam opowiedzieć swoją historię jak ogrywałem w tibię jeszcze rok temu. Jak siedziałem całe dnie i grałem. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą grą, dlatego mogę wam opowiedzieć jak to wyglądało ze mną i jak wyglądała moja gra przez pół roku i dlaczego tak cholernie pokochałem tę grę, a jednocześnie jak zabrała mi ten czas, gdzie mimo wszystko niczego nie żałuję, a wspomnienia mam dobre. Opowiem wam jak grałem na nowym serwerze, jak wsiąknąłem się w historię, rywalizację z innymi, a także jak działa polityka i ,,mafia" w tej grze. Wszystko bez tabu.
Jeżeli kogoś to ciekawi i chce posłuchać mojej historii to zapraszam do plusowania tego wpisu, a gdy skończę pisać i wrzucę to zawołam zaciekawione osoby.

#depresja #gry #mmo #przegryw #mmorpg #tibia
Garztam - Ciekawi was jak to jest ,,wciągnąć się" w mmo? Mogę wam opowiedzieć swoją h...

źródło: comment_rIAyGNcta3RGttGYe0I1jryhIIrRnvVm.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Garztam: jeżeli napiszesz od razu cały długi wpis to naprawdę ten kto będzie chciał to go przeczyta a reszta będzie scrollować dalej. Bez jakichś zapowiedzi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
@Garztam: #!$%@?ć te twoje zebroplusy, chcecie wiedzieć jak to jest uzależnić się od Tibii? Kiedy każdego dnia wstajecie i wasz dzień jest podporządkowany grze? Kiedy #!$%@? całe otoczenie i świat bo liczy się tylko świat wirtualny? #!$%@?ć jakieś "wciągnięcie się", gorzej jest się uzależnić, kiedy budzisz się rano, i pierwsze co robisz to odpalasz Tibie, pierwsze szczanie robisz o 11 kiedy jest server save i wtedy lecisz szybko jeść żeby zdążyć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Odbuta: zaczynałem na 7.4 ale punkt kulminacyjny przyszedł około 2007-2008 roku.

Całe szczęście potem przyszły update które #!$%@? klimat w grze i nawet jak wracałem do gry to po miesiącu góra dwóch rezygnowałem. Obecnie ostatnio logowałem się dwa lata temu.
  • Odpowiedz