Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sobie radzicie z rozstaniami? Mnie właśnie rzuciła najcudowniejsza kobieta na świecie. Przepiękna, inteligentna. Komplementowała mnie cały czas, podczas gdy nagle stwierdziła, że nic do mnie nie czuje. Jestem zniszczony psychicznie i nie wiem co robić. Jak długo potrwa "deprecha"? Całymi dniami o niej rozmyślam i mówię, a znajomi mają już tego dosyć. Smutno bardzo i nie wiem jak się pozbierać. Tęsknie za nią, i przyznam się, że błędem było uzależnienie mojego szczęścia od jej osoby, bo pewnie przez to odeszła.

#zwiazki #rozstanie #rozstania #zerwanie #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak sobie radzicie z rozstaniami? M...

źródło: comment_8rLBcQ7hT5H2HWjG6mmtsatz48xSEgzy.jpg

Pobierz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona nie była Twoją partnerką a przedmiotem potwierdzenia Twojej wartości. Musisz to najpierw odnależć w sobie a teraz jest idealny moment. Po pierwsze, podejmij decyzje o odcięciu się, pogódź się z tym, że sie to skończyło. To, że czułeś sie tak przy niej znaczy, że możesz sie tak czuć również sam, z czasem, po przepracowaniu różnych rzeczy. Jesteś teraz jak na zjeździe z zażywania narkotyku. Ten czas minie, emocje sie
@AnonimoweMirkoWyznania: jedyna metoda to przestać o tym myśleć, zajmij się czymś, co lubisz, co Cię interesuje. Jeśli Ci to pomaga (mnie tak) - zmęcz się, uprawiaj sport. I ponad wszystko - nie siedź sam, choć bardzo się zwykle nie chce po takim zdarzeniu, przebywaj z ludźmi, nie rozwlekaj tego przy nich, wystarczy "potrzebuję trochę czasu", albo "dochodzę do siebie", a potem zmiana tematu. Nie odtrącaj wsparcia.
W jednym masz rację, jeśli