Wpis z mikrobloga

#hive #bolt #citybee #lime

Dostanę plusika za kody?( ͡ ͜ʖ ͡)

Hive - bez kodu - tylko informacyjnie
1. Hive podniosło cenę swojej usługi
Wypożyczenie hulajnogi – 3 zł (7 kredytów) - było 2,50 zł
minuta jazdy – 0,50 zł/min (1 kredyt) - było 0,45 zł
postój – 0,50 zł/min (1 kredyt/min – maksymalnie 30 minut) - było 0,45 zł

2. Sprawdźcie swoje konta czy nie usunęli Wam kredytów.
Ja to opisałem to w moim wpisie, a wczoraj mirek @Manderigon zamieścił wpis
Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że to s̶ą̶ były kredyty, które wg ich systemu miały być bez daty wygaśnięcia.
Kredyty które się dostawało, gdy kogoś się zaprosiło do skorzystania z ich usługi.
W skrócie zachęcaja by polecać ich usługę to dadzą kilka minut darmowej jazdy*, ale mogą ci je zabrać kiedy tylko chcą.

*w Hive sami nie wiedzą ile dają kredytów, czy 10 czy 15…

Pierwszy raz spotykam się z takim z programem poleceń, który robi mnie jako użytkownika w bambuko.

Teraz przyjemniejsze rzeczy i wyczekiwane kody
————
Taksówki Bolt (dawne Taxify)

Dla obecnych użytkowników
1. kod: OMNOMNOM - jest on ogólnodostępny - ważny do końca roku -50 % (max 5 zł)
2. kod: WELCOMEBACK19 - jest on ogólnodostępny - ważny na 2 przejazdy do końca września 2019 -25% (max 5 zł) Możliwe ze tylko na niektórych kontach zadziałają kody, nie wiem od czego to zależy.

Jeśli ktoś nie ma konta to przy podaniu kodu GPPDQ daje 10 zł

Aplikacje: Bolt Google Play | Bolt AppStore

————
CityBee

1. Dla obecnych użytkowników kod: BEEWINGS na kwotę 11.50 zł, które pozwala na 20 minut darmowej jazdy.

2.Jeśli ktoś nie ma konta CityBee to przy podaniu kodu QR4GE dostanie 20 zł. Kod ważny 3 miesiące

Aplikacje: CityBee Google Play | CityBee AppStore
————
Lime

Wygląda na to, że dalej działa promocja jeśli ktoś nie skorzystał wcześniej bo już prawie 2 miesiące temu to zamieściłem.
3 darmowe odblokowania, dodaje 3 x 1 dolar - wejdź w link,otworzy on aplikacje i doda. Obecnie będzie ważne do 22 sierpnia.

————
Aktualne opłacalne inne promocje:
1. Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking

2. Dalej można sobie odebrać 10 funtów na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł
Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

#prawo #pytaniedoeksperta
LubieKiedy - #hive #bolt #citybee #lime

Dostanę plusika za kody?(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Hi...

źródło: comment_WGTYH1ZY09eEqJwBwsTIfJMh2lkBRDP2.jpg

Pobierz

Jak u mirków wygląda sytuacja z Hive?

  • Hive mi zabrał prawie wszystkie kredyty 67.4% (159)
  • Hive mi nic nie zabrał 11.9% (28)
  • Nie zapraszałem nikogo wiec nie mieli co zabrać 20.8% (49)

Oddanych głosów: 236

  • 21
Dla obecnych użytkowników

1. kod: OMNOMNOM - jest on ogólnodostępny - ważny do końca roku -50 % (max 5 zł)

2. kod: WELCOMEBACK19 - jest on ogólnodostępny - ważny na 2 przejazdy do końca września 2019 -25% (max 5 zł) Możliwe ze tylko na niektórych kontach zadziałają kody, nie wiem od czego to zależy.


@LubieKiedy: nie wpisujcie obu tych kodów bo można użyć tylko jednego, jak użyjecie OMNOMNOM a potem WELCOMEBACK19