Wpis z mikrobloga

Osraliście się kiedyś w gacie? Ja tak XD
6sta klasa podstawówki, wigilia klasowa, #!$%@?łem sie mandarynek i jakichś innych smieci, czuje ze mnie ostro cisnie, 3 minuty do dzwonka to pytam sie wychowawczyni czy mogę wyjść bo nie wytrzymam, ona, że dopiero po dzwonku może mnie puścić, wtedy jeszcze chyba nie wiedziała XDDD
Wraz z dzwonkiem wybiegłem na pełnej piździe do kibla, oczywiście do tego na drugim piętrze bo na parterze nie można było się zamknąć, jak tylko wbiegłem do kibla zwieracze puściły, nie zdążyłem zdjąć nawet spodni XDDD
Wszedłem do kabiny, zsunałem spodnie i wysypały się wszystkie pyszności, konsystencja szamba, oczywiście nie trafiłem do kibla, wylądowało na desce i podłodze XDDD
Myśle sobie #!$%@?, zakładam spodnie jeszcze z gównem wszędzie i ide do wychowawczyni, że musze iść szybko do domu bo brat nie zamknął drzwi, szmaciura mi dała znajomego żeby szedł ze mną.
Nie wiem czy #!$%@?ło, ale czułem jak z moich spodni robi się betoniarka która wszystko miesza, kumpel idzie obok, nagle spotykamy mojego brata który szedł do szkoły (ah shit, here we go again) no i pytam go dla upewnienia kumpla, czy zamknął drzwi, a ten śmieszek, że tak! Mówie kumplowi, że pójde już sam zaraz wróce, chyba się skapnął, chociaż nigdy mi nic o tym nie mówił.
Wszedłem do domu, co moglem to wyrzuciłem do kibla, rzuciłem spodnie do wanny i zacząłem psikać po nich prysznicem, wszystko się zaczęło rozpływać po wannie i wrzuciłem je do pralki z jakimiś pewnie resztkami jeszcze.
Zmieniłem spodnie, wróciłem do szkoły, jakie było moje zdziwienie gdy wchodząc do klasy wszyscy zaczeli mi klaskać, do tej pory nie wiem dlaczego XDDD
Współczuje tylko sprzątaczkom które musiały to wszystko czyścić, pewnie zrobili tam jakieś kurrwa zwołanie rady wyższych mopowych, żeby ogarnąc co się tam #!$%@?ło.

  • 18
@Prendkosc: no chyba, że obsrałeś przy tym również przypadkową dupeczkę przy tym a nie tylko swoją []

ale zastanawiam mnie jeszcze czy fakt, że sobie dupsko obsrałeś czyni je spektakularnym?? ( ͡º ͜ʖ͡º)